Ar skanīgu koncertu tiks atklāta Jelgavas Rokskolas jaunā mācību sezona

Raksta attēls - Ar skanīgu koncertu tiks atklāta Jelgavas Rokskolas jaunā mācību sezona Publicitātes foto

27.08.2020

Otrdien, 1. septembrī, plkst. 19:00 pie Tējas namiņa “Silva”, Pasta salā, Jelgavā BJMK Rokskolas kolektīvs uzsākt jauno mācību sezonu ar īpašu sveicienu saviem audzēkņiem, ikvienam Jelgavas iedzīvotājam un pilsētas viesiem. Koncertā piedalīsies Jelgavas Rokskolas pašreizējo audzēkņu grupa „Pigeon Under Glass”, rokskolas absolventu grupa „Blind Shapes” un spilgtā rokmūzikas grupa „Laime Pilnīga”.

Jelgavas Rokskola jau 17. gadu piedāvā mūzikas nodarbības bērniem,  jauniešiem un pieaugušajiem ar dažādiem zināšanu un prasmju līmeņiem.  Privātā mūzikas skola „BJMK Rokskola” ir akreditēta privātā mūzikas skola, kura vienīgā Latvijā realizē oriģinālu un ļoti pieprasītu programmu „Rokmūzika”. 

Vēl līdz 2. septembra vakaram (18:00-20:00) var paspēt iestāties mūzikas skolā „BJMK Rokskola” –kur 5 gadu laikā var apgūt populārās un arī akadēmiskās mūzikas instrumentus, teoriju, vēsturi un spēlēt ansamblī. Papildus tam visam piedzīvot īstu mazās rokzvaigznes dzīvi un saņemt diplomu par iegūto izglītību! Skolā uzņem bērnus, kas nav jaunāki par 10 gadiem un vecāki par 13/14 gadiem, turklāt priekšzināšanas, lai iestātos 1.klasē, nav obligātas.

Savukārt 4. septembrī no plkst. 17:30 skolā gaidīs ikvienu, kas vēlas uzsākt vai turpināt kāda mūzikas instrumenta apguvi – individuāla „pulciņa” formātā jeb interešu izglītībā.  BJMK Rokskola piedāvā plašāko interešu izglītības mūzikas nodarbību klāstu Jelgavā. Šeit ir iespējams apgūt akustisko, elektrisko un klasisko ģitāru, basģitāru, šobrīd ļoti populāro ukuleli, klavieres, saksofonu, bungas un estrādes vokālu.

Papildus visam pieejams plašs grupu nodarbību klāsts – ritmika bērniem (3-6 gadu vecuma grupai), mūzikas pamati (skolas vecuma bērniem), rokskolas koris, ģitāristu pulciņš, mūzikas moderno tehnoloģiju pulciņš, rokmūzikas ansamblis jau spēlējošajiem un sezonas jaunums – radošais improvizācijas teātris.

1. septembra mācību sākuma ieskaņas koncerta vieni no dalībiekiem ir jau pieredzējušie un sevi spilgti parādījušie   - “Laime Pilnīga”, kuru dziesmas dzirdamas radiostaciju viļņos un koncerti neatstāj vienaldzīgu nevienu klausītāju, turklāt divi no grupas dalībniekiem ir skolotāji BJMK Rokskolā: Mārcis Vasiļevskis šajā mācību gadā mācīs elektriskās ģitāras spēli, savukārt pie “Laime Pilnīga” solista Ervīna Ramiņš, kurš skolā strādā jau no skolas dibināšanas, 2008. gada, var apgūt vokālās prasmes.

Ervīns Ramiņš par darbu Rokskolā:

Rokskolā darbojos jau 13 gadus,no tās pašiem pirmsākumiem, skolā vadu vokāla nodarbības un  vairākus skolas mācību ansambļus, kā arī skolas kori. Šajā laika posmā kopā ar domu biedriem mums ir izdevies radīt fizisku vietu- skolu-, kura iemieso otro māju sajūtu, un tādejādi neizpaliek arī rezultāts: daudzi mūsu absolventi turpina mūzikas gaitas, strādā pie mums par skolotājiem, ir devušies mācīties uz ārzemēm un ir kultūras cilvēki. Tas viss ļoti mani un visus mūs iedvesmo un dod spēku ikdienas darbos.

Ieeja koncertā ir bez maksas. Visiem apmeklētājiem lūgums ievērot visus šobrīd spēkā esošos epidemioloģiskos ierobežojumus!

 

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!