Grupa "Laime Pilnīga" publisko enerģisku video skaņdarbam ”Perseverance”

Raksta attēls - Grupa "Laime Pilnīga" publisko enerģisku video skaņdarbam ”Perseverance” Publicitātes foto

15.10.2021

Spilgtā rokgrupa “Laime Pilnīga” izdod jaunu skaņdarbu ar video par neatlaidību “Perseverance”. Skaņdarbs klausāms visas lielākajās mūzikas straumēšanas platformās.

“Kompozīcijas “Perseverance” radīšanas process bija lielisks piedzīvojums, pilns ar nejaušībām un negaidītiem pagriezieniem, ko bez steigas realizējām un pilnveidojām grupas ierakstu studijā “Laimes telpa”. Īstenojām vairākas idejas, kuras jau kādu laiku gribējās izmēģināt, piemēram, vairāk kā 30 cilvēku ierunātus stāstus. Skaņdarbs radīts kā ceļojums ar sākumu un beigām. Tematiski turpinām tēmas, kas mūs pašus interesē un ietekmē. Par šo skaņdarbu varētu teikt, ka ar neatlaidību var tikt vistālāk un dažreiz par tālu” tā dziesmas autori Ervīns Ramiņš un Mārcis Vasiļevskis.

Karstā augusta vakarā tapa arī dziesmas video, ko uzņēmis operators Ņikita Karpovs, ar kuru grupa jau sadarbojusies iepriekš veidojot video dziesmām “Divatā”, “Esmu, tu esi es”.

Dziesma ieskaņota grupas ierakstu studijā “Laimes Telpa” kopā ar grupas ģitāristu Mārci Vasiļevski kā skaņu inženieri, kā arī  “Siguldas skaņu studijā” kopā ar skaņu inženieri Mārci Kalniņu. Ieraksta pēcapstrādi veica Krišjānis Geidāns, savukārt gala skaņas apstrāde - Minervai Pappi no “Waudio Mastering” Somijā.

Spilgtā latviešu rokgrupa "Laime Pilnīga" ir dibināta 2006. gada pavasarī Rīgā un ir pazīstama ar enerģiskiem, emocionāli uzlādētiem koncertiem. Grupas skanējumu raksturo virtuoza ģitāras spēle, unikāls vokāls un spēcīga ritma grupa, kas kopā veido brāzmainas rokmūzikas un niansētu sajūtu virpuli.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!