“Laime Pilnīga” atceļ ilgi loloto koncertu koncertzālē “Palladium”

Raksta attēls - “Laime Pilnīga” atceļ ilgi loloto koncertu koncertzālē “Palladium” Publicitātes foto

30.03.2021

Grupa ”Laime Pilnīga” zaudējot cerības par iespēju sagaidīt koncertdarbības atsākšanos jau aprīlī, paziņo par sava koncerta atcelšanu. Ceturtajam grupas albumam veltītā koncerta ”Atoms” norise bija paredzēta šī gada 16. aprīlī koncertzālē ”Palladium”.

“Par lielu nožēlu mums pašiem, šobrīd neredzam iespēju īstenot koncertzālē Palladium paredzēto “Laime Pilnīga” koncertu. Mēs ļoti gaidījām šo tikšanos un notikumam gatavojāmies vairāk kā gadu, “ par grūto lēmumu dalās grupas solists Ervīns Ramiņš  “Gribam pateikt paldies visiem, kas palīdzēja un iedegās par “Atoms” koncertu. Pašlaik arī nav iespējams noteikt kādu jaunu datumu, jo nav zināms, kāda būs epidemioloģiskā situācija pārskatāmā nākotnē.”

Visiem, kas iegādājušies biļetes iespējams saņemt atpakaļ naudu, vēršoties pie biļešu pārdevēja www.aula.lv

Tikmēr grupa “Laime Pilnīga“ apņēmības pilni ieraksta jaunas dziesmas, kas būs klausāmas jau visai drīz. Un turpina cerēt uz labākiem laikiem koncertu norisei, kad atkal varēs plānot jaunu tikšanos ar klausītājiem kātienē.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!