“Laime Pilnīga” publicē jaunu dziesmu no gaidāmā albuma

Raksta attēls - “Laime Pilnīga” publicē jaunu dziesmu no gaidāmā albuma Publicitātes foto

15.10.2019

Līdz ar dziesmas “Rīts” publiskošanu lielākajās straumēšanas vietnēs, grupa “Laime Pilnīga” izsludina mini albuma izdošanu “Atoms”, kas nonāks pie klausītājiem 20. novembrī.

Dziesma ”Rīts” ir par ilgām pēc mājām un vientulības sajūtu rītausmā, kas, lai kur arī uz pasaules atrastos ir ļoti līdzīga. Tas ir brīdis, kad pa īstam var sajusties viens pats, pārdomāt dzīvi un saplūst ar visu apkārtējo. Jaunā skaņdarba ierakstā piedalījusies grupas "Carousel" brīniškīgā soliste Sabīne Žuga.

Novembra izskaņā plānotais mini albums “Atoms” būs grupas ”Laime Pilnīga” ceturtais studijas ieraksta albums, kas seko pagājušā gadā izdotajam EP ”Synergy And Waterlilies”, ”LP”(2015) un vēl agrāk – 2011. gadā izdotajam ”Dual”.

Grupas solists Ervīns Ramiņš par gaidāmo albumu: “Albuma vēstījums ir par to, ka šajā pasaulē viss ir saistīts, mēs visi esam savienoti, un katra mūsu darbība un izvēle ietekmē pilnīgi visu, kas mums apkārt. Tā ir nepātraukta savstarpējā mijiedarbība, starp mums grupā, tāpat ar mūsu muzikālajiem viesiem, un jebkuru personu un priekšmetu uz zemes. Mēs esam viens - daudzi atomi, vienots veselums. Viens,” turpina Ervīns “Katru reizi, kad muzicējam, mums tas sanāk savādāk līdz pat mūsu smalkākajai daļiņai, jo katru reizi ir citas vibrācijas, frekvences un sajūtas, līdz ar to rezultātam vienmēr ir mainīgs ietvars. Šajā albumā nolēmām ar to paspēlēties vēl vairāk un nolēmām sadarboties vēl ar citiem mūziķiem. Muzikāli albumā iekļautās kompozīcijas būs ļoti atšķirīgas, dažādās noskaņās, ne mirkli nezaudējot mīlestību pret rokmūziku un enerģiju, ko tā sniedz."

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!