“Laime Pilnīga” izdod albumu un izziņo solokoncertu

Raksta attēls - “Laime Pilnīga” izdod albumu un izziņo solokoncertu Foto: Lauris Vīksne

21.11.2019

Šodien, 21. novembrī pie klausītājiem nonāk rokgrupas “Laime Pilnīga”ceturtais albums “Atoms”. Piecu dziesmu EP pieejams visas lielākajās straumēšanas vietnēs. Kā arī piesaka grupas līdz šim vislielāko solokoncertu “Atoms”, kas notiks nākamā gada 17. aprīlī, koncertzālē Palladium.

Jaunajā albumā “Atoms” ir iekļautas piecas kompozīcijas latviešu valodā. Albuma vēstījums ir par to, ka viss šajā pasaulē ir saistīts, mēs visi esam savienoti, un katra mūsu izvēle ietekmē pilnīgi visu mums apkārt. Rakstot šī albuma dziesmas, grupa paliek uzticīga rokmūzikas enerģijai visās tās izpausmēs kā arī iezīmē un parāda savu lirisko, personisko pusi.

Grupas koncerts Palladium būs skaņas uzvedums, izmantojot kvadrofoniskas skaņas elementus, kopā ar īpašajiem viesiem “Laime Pilnīga” uzstāsies ar jau zināmām kompozīcijām un arī ar jauniem skaņdarbiem.

Pirmās 100 biļetes uz koncertu par samazinātu cenu, www.aula.lv

20. novembra vakarā Laime Pilnīga piepildītās Rocket Bean Roastery telpās nosvinēja jaunā albuma atvēršanu ar īpašu priekšnesumu, kurā tika izmantots tehniskais risinājums, lai panāktu kvadrafonisku skanējumu telpā, līdzīgi elementi tiks izmantoti Palladium koncertzālē nākamā gada pavasarī.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!