Ar vērienīgu tiešsaistes koncertu notiks Alternative.lv Mūzikas balvas uzvarētāju paziņošana

Raksta attēls - Ar vērienīgu tiešsaistes koncertu notiks Alternative.lv Mūzikas balvas uzvarētāju paziņošana Foto: Jānis Romanovskis

11.05.2020

Klausītāju balsojumā noskaidrotas tās grupas un mūziķi, kas pretendē uz apbalvojumu kādā no četram kategorijām. Svinīgā ceremonija notiks 17. maijā interneta tiešraidē no Latvijas Kultūras koledžas ar “Nova Koma”, “Čipsis un Dullais”, “PND” un citu pašmāju alternatīvās mūzikas grupu dalību.

Līdz 10. maija vakaram jebkuram bija iespēja īpaši izveidotā platformā balsot par saviem favorītiem četrās kategorijās. Šobrīd rezultāti ir nodoti žūrijai, kurā darbojas ar Latvijas alternatīvo mūziku saistīti profesionāļi, kas sniegs savu vērtējumu un noteiks uzvarētāju. Izņēmums ir kategorija "Zelta Bumbieris", kurās balvas saņēmēju nosaka tikai tautas balsojums.

Nominantu piecinieki (sakārtoti alfabētiskā secībā):

Zelta bumbieris
Čipsis un Dullais
Jūdas Graši
Līvi
PND
Tavas Māsas Nāsis
 
Gada video
Banga - Labs Puika
Indygo – Fragile Like A Flower
NUVO - Solītā Zeme
Reinis Jaunais - Klusums ir mūzika
Tavas Māsas Nāsis - Metālists draugs
 
Labākā jaunā grupa
Have No Heroes
JUUK
Nostra
Pauls Raimonds
Tavas Māsas Nāsis
 

Gada albums
druun - Veļu laiks
Harta – Timeline
JUUK - Indulgenču tirgotāji
Nikto – Nikto
Nostra - Nemoralis

"Alternative.lv Mūzikas balva 2020" notiek sadarbībā ar rokbāru "Nemiers" un “Vārnu laiks”, taču sākotnēji plānotais koncerts 18. aprīlī tika atcelts ārkārtas stāvokļa dēļ.

Pasākums vietnē facebook: https://www.facebook.com/events/241031196958993/

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!