Kopā ar mūziķi Ģirtu L un reperi G'Son hip-hop mākslinieks Artūrs M ieraksta jaunu deju hitu

Raksta attēls - Kopā ar mūziķi Ģirtu L un reperi G'Son hip-hop mākslinieks Artūrs M ieraksta jaunu deju hitu Ekrānšāviņš

25.09.2017 / Parmuziku.lv

Daloties priekā par paveikto darbu, trīs pašmāju uzlecošās zvaigznes - hip-hop mākslinieks Artūrs M, popmūziķis Ģirts L un krievvalodīgais reperis G'Son - prezentē jaunākā singla "Tagad, šeit un te" video.

Dziesma vēsta par bezbailīgu un dinamisku dzīvi, mudinot klausītājus aizmirst pagātnes neveiksmīgākos mirkļus un pievērsties savas dzīves baudīšanai. Dziesma ieturēta šī brīža aktuālajā elektroniskās mūzikas skanējumā.
 
Līdz šim brīdim mūziķi ir strādājuši gan individuāli, gan arī ir vairākkārt sadarbojušies, taču kopīgs mūzikas videoklips ir tapis tikai tagad.
 
 

Pagājuši jau gandrīz divi gadi kopš pēdējo reizi ticis publicēts pēdējais klips. Trīs no četriem publicētajiem videoklipiem ir guvuši pārsniedzošu rezultātu, kas pārsniedz 300 000 skatījumu robežu YouTube, tāpēc ceru ieraudzīt tikpat līdzīgu skaitli!

atzīst mūziķis Artūrs M.
 
Līdz šim veiksmīgākais videoklips ir tapis superhitam "Tev pateicos", kurš sasniedzis jau gandrīz 900 000 skatījumu skaitu. Šajā dziesmā piedalījies arī talantīgais rokmūziķis Arturs Gruzdiņš, kurš šobrīd piedalās populārajā televīzijas šovā "X Faktors". Otrs veiksmīgākais videoklips tapis Artūra M un Ģirta L kopdarbam "Dzīvo dzīvi", kuram ir gandrīz pusmiljons skatījumu. 
 
Līdz ar klipa publicēšanu, tiks izziņota jauna pasākumu tūre ar nosaukumu "Tagad, šeit un te", kurā mūziķus papildinās pašmāju dīdžeji DJ Gunchs un DJ Andy.
 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!