Klausītāji var balsot par Latvijas Metālmūzikas Gada balvas nominantiem

Raksta attēls - Klausītāji var balsot par Latvijas Metālmūzikas Gada balvas nominantiem Publicitātes foto.

05.01.2016 / Parmuziku.lv

Tradicionāli balva ik gadus tiek pasniegta sešās kategorijās. Izvērtēšanu veic gan klausītāji, gan žūrija, bet apbalvošanas ceremonijā uzstājas pašmāju labākās metālmūzikas apvienības.

 Metālmūzikas cienītājiem ir iespēja nobalsot par saviem favorītiem kategorijās:

  • gada labākais albums,
  • abākā koncertgrupa,
  • gada debija,
  • labākais vokāls,
  • labākais mūziķis,
  • kā arī gada labākā grupa kopumā.

Pēc internetbalsojuma noslēgšanas 13. janvāra naktī, rezultātus pārbaudīs žūrija, kuru veido mūziķi, apskatnieki, koncertu organizatori.

Apbalvošanas ceremonija 15. janvārī klubā "Melnā Piektdiena". Ceremonijā uzstāsies grupas: "Eschatos", "Catalepsia", "Chaosact", "Velnezers", "Kiss of the Dolls", "Yomi" un citi,

Balsojuma anketa atrodama šeit.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!