Klubā Melnā Piektdiena uzstāsies poļu death metal apvienība "Vader"

Raksta attēls - Klubā Melnā Piektdiena uzstāsies poļu death metal apvienība "Vader" Publicitātes foto

02.05.2017 / Parmuziku.lv

Atzīmējot 34.gadu pastāvēšanu poļu death metal grupa “Vader” koncertūres “Rise of the empire” ietvaros 12.maijā uzstāsies klubā “Melnā Piektdiena”. Koncertu iesildīs poļu death metal apvienība “Decapitated” un industrial death metal grupa “Thy Diseas”. Šajā datumā klubs “Melnā Piektdiena” svin savu vienpadsmit gadu pastāvēšanu.

Grupa “Vader” izveidojās 1983.gadā. Pašos pirmsākumos grupa spēlēja heavy/speed metāla žanrā, vēlāk pārejot uz trash metal žanru. 2016. gadā rudenī klajā nāca grupas jaunais albums "The Empire". Tajā dzirdams turpinājums 2014. gadā iznākušajam albumam "Tibi Et Igni". Iznākušajā EP "Iron Times" 2016.gadā tika iekļautas desmit dziesmas no topošā albuma “The Empire” un dziesma “Prayer To The God Of War” pieejama arī vinilā.

Ar grupas “Vader” uzstāšanos klubs “Melnā Piektdiena” svinēs savu vienpadsmito pastāvēšanas gada dienu. Nosaukumu klubs ieguvis 90. gados un katru reizi 13 datumā atzīmē savu pastāvēšanu ar vietējo grupu koncertu. Kopumā desmit gadu laikā klubā spēlējušas vairāk nekā 500 dažādas grupas un solomākslinieki no visas pasaules. Klubs ir atvērts arī citu žanru mūzikai un kultūras pasākumiem, kā piemēram, teātra izrādēm.

Šoreiz klubs īpaši parūpējas par jubilejas programmu un vēl top papildinājumi. Koncerts sākums plkst: 19.00, klubs atvērts no plkst: 18.00. Ieeja – 12 eiro, biļetes pieejamas ticketshop.lv vietnē.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!