Aicina pieteikties Latvijas Metālmūzikas Gada balvai

Raksta attēls - Aicina pieteikties Latvijas Metālmūzikas Gada balvai Publicitātes foto.

21.12.2015 / Parmuziku.lv

Tiek gaidīti jebkuri 2015. gadā izdoti smagās mūzikas ieraksti — metāls, hārdkors, hārdroks, postroks un postmetāls, kā arī jebkuri smagās mūzikas stilu hibrīdi.

Pretendenti var pietiekties līdz 31. decembra vakaram, mūzikas ierakstu veikalā "Randoms" (Kaļķu ielā 4) iesniedzot divus albuma CD, LP, EP, MC vai cita formāta eksemplārus. Digitālajā formātā izdotos ierakstus var iesniegt elektroniski.

Balsojums sāksies 2. janvārī. Pēc internetbalsojuma noslēgšanas rezultātus pārbauda žūrija, sastāvoša no mūziķiem, apskatniekiem, koncertu organizētājiem.

Tradicionāli balva ik gadus tiek pasniegta kategorijās: 

  • gada labākais albums,
  • labākā koncertgrupa,
  • gada debija,
  • labākais vokāls,
  • labākais mūziķis,
  • gada labākā grupa kopumā.

Apbalvošanas ceremonija notiks 15. janvārī klubā "Melnā piektdiena". Uzstāsies grupas "Eschatos", "Catalepsia", "Protean", "Velnezers", "Kiss of the Dolls", "Yomi" un citi.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!