Klāss Vāvere piedāvā grāmatas audiopielikumu “Šūpuļdziesmu radio”

Raksta attēls - Klāss Vāvere piedāvā grāmatas audiopielikumu “Šūpuļdziesmu radio” Attēlā: Kāss Vāvere, foto: privātais arhīvs

17.03.2017 / Parmuziku.lv

Klāss Vāvere Spotify krātuvē publiskojis audioprogrammu “Šūpuļdziesmu radio” ar mūziku, kas iedvesmojusi viņa nesen izdoto grāmatu “Šūpuļdziesmas pieaugušajiem” (apgāds Mansards).

Tajā ietilpst 333 skaņdarbi no 29 klasiskiem roka, popa un džeza albumiem, kam bijusi liela nozīme vairāku paaudžu un paša K. Vāveres dzīvē – grāmatas ievadā tie raksturoti kā “Dzīves mirkļi no ABBA līdz Ziggy Stardust”.

Vāvere: “Pleiliste bija paredzēta manai un dažu draugu lietošanai, taču, kad kaimiņiene Džeinija (tā kā dzīvojam pusotru metru platā ielā, viņa labi zina manu dienišķo repertuāru), kuras jaunība pagājusi 70., 80. gadu ASV, paziņoja, ka arī viņai daudzas no šīm dziesmām saistās ar ko personīgu, sapratu, ka šī mūzika ir universāla vērtība, ko arī citiem var būt interesanti atsvaidzināt atmiņā."

"Kad pajautāju, kā Džeinijai patīk Raimonda Paula “Zilā”, viņa teica, ka tā atgādinot skolas laiku un Tomu Džonsu.”

 “Šūpuļdziesmu radio” dzirdami Pink Floyd, Led Zeppelin, The Beatles, Bobs Dilans, Toms Veitss, Džons Lenons, Ēriks Kleptons, Nīls Jangs, Džo Kokers, ABBA, Raimonds Pauls, Pērkons, Eltons Džons, Džons Koltreins, Deivids Bovijs u.c.

 Programma pieejama Spotify Premium servisa abonentiem un sastādītājs iesaka to klausīties SHUFFLE režīmā.

 Klausīties šeit: http://open.spotify.com/user/11141025720/playlist/6StWFVgNTj1QRFtOfDiSfr

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!