Katrīna Gupalo & The Black Birds prezentē “Gentle & Done”

Raksta attēls - Katrīna Gupalo & The Black Birds prezentē “Gentle & Done” Foto: Jānis Romanovskis

16.04.2018 / Parmuziku.lv

Sestdien, 14. aprīlī, kafejnīcā “Omas Briljants” savu debijas albumu “Gentle & Done” prezentēja Katrīna Gupalo & The Black Birds. Sestdienas koncertā klausītājiem bija iespēja iepazīties ar jaunā albuma dziesmām un dzirdēt tik tikko tapušu dziesmu pirmatskaņojumus.

“Katrā koncertā  kāda cita dziesma ar klātesošajiem rezonē vairāk, nosakot vakara kopējo sajūtu. Šoreiz atmosfēru ievibrēja psihodēliskā “Orange Sun”.  Savukārt pats albums noteikti jāklausās uz lielajām tumbām pilnā garumā, lai varētu izbaudīt stāstu un skaņas amplitūdu, “ saka Katrīna Gupalo.

Albums “Gentle & Done” tika izdots 10. aprīlī un to veido 11 dziesmas angļu valodā, tajā skaitā singli “Intoxicating Caramel”, “Too Much Sunshine” un “Orange Sun”. Dziesmu autore ir dziedātāja Katrīna Gupalo, bet aranžējumi veidoti kopā ar  grupu.

Albums ierakstīts kopā ar mūziķiem, kas albuma ietvaros slēpjas zem nosaukuma “The Black Birds”, un tie ir: Miķelis Vanags - ģitāra; Gatis Gorkuša - trompete; Kristiāns Kosītis - bass; Elvijs Endelis - sitaminstrumenti; Dmitrijs Šaligins – turntable un elektronika; Artūrs Sedriks Sinkevičs - skaņu operators.

Albums “Gentle & Done”  ir pieejams visos lielākajos mūzikas digitālās straumēšanas servisos - Spotify, Apple Music, Deezer u.c., kā arī CD formātā. 

Jau 18. aprīlī Katrīna Gupalo kopā ar pianistu Andreju Osokinu dosies ASV koncerttūrē un uzstāsies Bostonā, Klīvlandē, Mineapolē, Priedainē, Vašingtonā un Filadelfijā. Mūziķu repertuāru veidos ASV un Latvijas komponistu kamermūzika, kā arī klausītājiem labi zināmas melodijas. Savukārt maijā Katrīna sāks darbu pie jaunas  koncertprogrammas veidošanu ar dziesmām latviešu valodā.

Plašāka informācija: FacebookInstagram un mūziķes mājaslapā

 

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!