Katrina Gupalo izdod debijas albumu “Gentle & Done”

Raksta attēls - Katrina Gupalo izdod debijas albumu “Gentle & Done” Foto: Jānis Romanovskis

10.04.2018 / Parmuziku.lv

10. aprīlī dziedātāja Katrīna Gupalo & The Black Birds nāk klajā ar savu debijas albumu “Gentle & Done”. Albumu veido 11 dziesmas angļu valodā.

Albuma “Gentle & Done” dziesmas Katrina Gupalo sarakstījusi viegli un īsā laika posmā- no 2017. gada vasaras. “Gentle & Done” dziesmās var saklausīt Katrīnas mīlestība pret rokmūziku, skatuves mākslu, kā arī akadēmiski trenēto domāšanu.

Klausītājiem jau ir zināmi singli “Too Much Sunshine” un “Intoxicating Caramel”, un līdz ar albuma izdošanu tiek publiskots arī trešais – “Orange Sun”. Dziesma vēsta par laisku trešdienas rītu, kurā tiek pārdomāts iepriekšējā naktī piedzīvotais.

Albums ierakstīts kopā ar mūziķiem, kas “Gentle & Done” albuma ietvaros slēpjas zem nosaukuma “The Black Birds”, un tie ir: Miķelis Vanags - ģitāra; Gatis Gorkuša - trompete; Kristiāns Kosītis - bass; Elvijs Endelis - sitaminstrumenti; Dmitrijs Šaligins – turntable un elektronika; Artūrs Sedriks Sinkevičs - skaņu operators. Dziesmu aranžējumi veidoti kopā ar Elviju Endeli, izceļot arī katra grupas mūziķa individuālo artavu.

Katrīnas Gupalo & The Black Birds albuma “Gentle & Done” prezentācijas koncerts notiks sestdien, 14. aprīlī, plkst. 20, kafejnīcā Omes Briljants (Audēju iela 7).  Biļetes: BezRindas.lv. Šobrīd albumu var noklausīties visos lielākajos mūzikas digitālajos straumēšanas dienestos, bet 14. aprīlī “Gentle & Done” klausītājiem būs pieejams arī CD formātā.

Albums “Gentle&Done” Spotify.

Jau 18. aprīlī Katrīna kopā ar pianistu Andreju Osokinu dosies uz ASV, lai uzstātos koncerttūrē “No Baltijas uz Atlantiju”. Koncertos Bostonā, Klīvlandē, Mineapolē, Priedainē, Vašingtonā un Filadelfijā pianisti izpildīs latviešu un amerikāņu komponistu kamermūziku un populāras melodijas.

Katrīna Gupalo ir starptautisku atzinību ieguvusi pianiste, komponiste, aktrise un producente. Katrīnas balsij piemīt spēks un jutekliskums, un pašas rakstītajās dziesmās viņa tiecas nojaukt dažādu žanru robežas. Kā dziedātāja Gupalo spoži debitējusi pašas veidotajās izrādēs “100 gadi ar Piafu” un “After Midnight / Pēc pusnakts”. Plašāka publika Katrīnu iepazina LTV autoru un izpildītāju konkursa “Supernova 2018” ietvaros, kur viņa piedalījās ar dziesmu “Intoxicating Caramel”.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!