Kashuks izdod jaunu albumu - Fiction

Raksta attēls - Kashuks izdod jaunu albumu - Fiction Publicitātes foto

16.11.2015 / Parmuziku.lv

15. novembrī elektroniskās mūzikas producents Kashuks publicējis savu ceturto studijas albumu ar nosaukumu Fiction.

Šajā albumā turpinu sava minialbuma Hand written story, kurš tika publicēts šī gada sākumā Dirty Deal Audio izdevniecības paspārne, tēmu, spēlējoties ar dzīvo skaņu ierakstiem un to apstrādi, bet šoreiz atgriežos arī pie elektroniskās mūzikas elementiem. Fiction ir kā nereāla fantāzija reālā vidē. Tie ir sintezatori un citas elektroniskās mūzikas skaņas savienojumā ar skaņu ierakstiem - sadzīvi, dabu, cilvēkiem un dzīvajiem instrumentiem, tā savu albumu raksturo Kashuks.

 

Jaunais albums Fiction ir tapis šī gada vasaras un rudens laika periodā un tajā iekļauti 12 skaņdarbi, kurus noklausīties un iegādāties var mūziķa mājas lapā.

Paralēli albuma tapšanas procesam, mūziķis ir izdevis remiksus latviešu mūziķiem, kā piemēram Dons – Meduspods un Prāta Vētra – Ziemu apēst. Ar šo Prāta Vētras remiksu un dziesmas Lec interpretāciju Kashuks uzstājās arī grupas koncerttūrē – 7 soļi svaiga gaisa. Mūziķa pēdējais studijas albums Piece Of A Chance, pt.3 mūzikas ierakstu gada balvā Zelta Mikrofons 2014 saņēma balvu labākais elektroniskās mūzikas albums.

 

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!