Dzīvs hiphops no Brasas: Nogrimušo kruīza kuģu baseini

Raksta attēls - Dzīvs hiphops no Brasas: Nogrimušo kruīza kuģu baseini Ekrānšāviņš no Youtube

02.12.2015

ansis kopā ar dotConcept piedāvā interesantu dzīvo video ierakstu

Reperis ansis sadarbībā ar hip-hop bītmeikeru dotConcept (kNCPT!) piedāvā netradicionālu dziesmas Nogrimušo kruīza kuģu baseini dzīvo video ierakstu DDA HQ ierakstu studijā, Brasā.

 

Uzmanību, dziesmā dzirdama arī nenormatīva leksika.[..] To rakstot, iedvesmojos no latviešu repa klasikas, mēģinot sajust to pašu vaibu, to pašu noskaņu, un pasniegt to savā interpretācijā, savā 2015. gada versijā, saturiski balstoties uz man zināmiem vai no paziņām dzirdētiem stāstiem vai gūtiem iespaidiem.

— tā ansis savā mājas lapā paskaidro šīs dziesmas lirisko vēstījumu.

Video ansis arī spontāni aicina klausītājus ziedot naudu labdarībai, ko vēlāk pats komentē šādi: Man tviterī jautāja — vai tas par ziedošanu esot nopietni vai nenopietni. Ja vari noziedot, lūdzu, noziedo.

Video autors — Artūrs G. Jenots.

Starp citu - DDA HQ ierakstu studija piedāvā iegādāties dāvanu kartes hip hopa ierakstu veikšanai DDA HQ studijā. Iespējams, ka tieši šī varētu būt labākā dāvana kādam jaunajam censonim šajos Ziemassvētkos! Veiksmīga gala rezultāta gadījumā, dziesma var tikt iekļauta arī Karaļūdens gaidāmajā izlasē. Plašāka informācija pieejama šeit. 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!