Dirty Deal Audio izdod ikgadējo elektroniskās mūzikas DDA\VA izlasi

Raksta attēls - Dirty Deal Audio izdod ikgadējo elektroniskās mūzikas DDA\VA izlasi

15.01.2016 / Parmuziku.lv

Mūzikas izdevniecība Dirty Deal Audio prezentē ceturto Latvijas elektroniskās mūzikas izlasi DDA\VA IV. Turpinot tradīciju, arī šajā izlasē ir apkopoti Dirty Deal Audio kolektīva dalībnieku, draugu un cīņu biedru aizvadītajā gadā tapušie skaņdarbi. Šādi, zināmā mērā, atspoguļot elektroniskās mūziaks aktualitātes un kopainu Latvijā.

DDA\VA IV izlasē var dzirdēt elektroniskās mūzikas dažādību, piemēram, bītmūziku pārstāv Antikvariāts, Elvi, coronabeats, NiklāvZ, Beatowski. Ar darba sparu cildinošo himmnu Darba deja elektronisko ghetto fronti pārstāv E:91, TV Maskava izpaužas acid stilistikā, savukārt Oriole eksperimentē jungle noskaņās.

Vairāki mūziķi savā radošajā procesā iztiek bez datoru izmantošanas, piemēram, Philistine Trax, TV Maskava, northern c un arī Miseralist mūzikas radīšanā izmanto bungmašīnas, samplerus, sintezatorus un, pēdējo divu mākslinieku gadījumā, arī elektriskās ģitāras.

Latvijas 8bit elektroniskās mūzikas pionieris Kodek izlasē iekļauto Lets Go! radīja braucot vilcienā un izmantojot tikai un vienīgi Gameboy 8bit spēļu konsoli. Savukārt mūziķis Kashuks sava Hand Written Story gabala izveidē izmantoja sevis paša ierakstītus sadzīviskus trokšņus, pēc tam tos dažādi apstrādājot ar datora palīdzību. Bet DDA\VA IV izlasi atklāj repera ansis veidotais gabals, kurā viņš apspēlē kādu TV raidījuma Degpunktā sižetu.

No šodienas, 15. janvāra, DDA\VA IV izlase ir pieejama DDA Bandcamp lapā, kur ikviens to var iegūt bezmaksas lejupielādei vai, atbalstot Dirty Deal Audio darbību, apmaiņā pret izlasi atstāt sevis paša izvēlētu naudas summu.

Izlasi ir iespējams noklausīties arī Spotify http://spoti.fi/1OlVOU4 un Deezer http://www.deezer.com/album/12108448 straumēšanas servisos, kā arī iTunes http://apple.co/1WdIELQ .

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!