Jūrmalā uzstāsies slavenā rokgrupa "DDT"

Raksta attēls - Jūrmalā uzstāsies slavenā rokgrupa "DDT" Publicitātes foto

16.05.2018 / Parmuziku.lv

5. jūlijā Jūrmalā viesosies leģendārā grupa "DDT" ar jaunu koncertprogrammu "Skaņas vēsture". Uz Dzintaru koncertzāles skatuves skanēs labākās grupas līdera Jurija Ševčuka dziesmas no dažādiem "DDT" albumiem.

Kvalitatīvas dzīvās mūzikas cienītājiem "DDT" koncerti nekad neliek vilties – papildus lieliskai mūzikai, tajos vienmēr ir vērojami iespaidīgi multimediāli risinājumi. Koncertprogramma "Skaņas vēsture" sniedz unikālu iespēju sekot mūziķiem cauri gadiem, novērtējot pārmaiņas ar eksperimentiem slavenās grupas skanējumā. Pats Jurijs Ševčuks ir vairākkārt stāstījis par šīs programmas nozīmi: "Mēs priecājamies par šīs programmas izveidi - tā ir palīdzējusi mums paplašināt savu apziņu un vairāk eksperimentēt ar mūziku. Tagad mūsu galvenais uzdevums ir iekļaut visas dziesmas, kuras mēs gribam nospēlēt, vienā koncertprogrammā..."

Kopš grupas "DDT" dibināšanas 1980. gadā, radošā komanda ir ierakstījusi teju 20 albumus. Tādas dziesmas kā «Что такое осень», «Родина», «Актриса весна», «Четыре окна», «Последняя осень» un daudzas citas ir ieņēmušas zīmīgu vietu krievu roka vēsturē. Arī Ševčuka dzeja laika gaitā nezaudē savu aktualitāti. "DDT" saka, ka neskatoties uz pārmaiņām mūzikā, viņu galvenā vērtība ir palikusi nemainīga - interese un mīlestība pret cilvēku, kas dzīvo jaunākajos pārmaiņu laikos.

Biļetes uz grupas "DDT" koncertu ir iespējams iegādāties Biļešu Serviss tirdzniecības vietās.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!