Randiņš ar Laimu Vaikuli sākas šodien

Raksta attēls - Randiņš ar Laimu Vaikuli sākas šodien Publicitātes foto

19.07.2018 / Parmuziku.lv

Šodien jau ceturto reizi tiks atklāts starptautiskais mūzikas festivāls “Laima. Rendezvous. Jūrmala – 2018”. Festivālā, kas katru gadu pārsteidz ar izsmalcinātu un daudzpusīgu programmu, šogad būs īpaši iespaidīga žanru daudzveidība, dalībnieku ģeogrāfija un tehniskie risinājumi, informē “Laima. Rendezvous” producente Elita Mīlgrāve.

“Festivāla sagatavošanas procesu ir viegli izteikt skaitļos. Tā tapšanā ir iesaistīta aptuveni 500 cilvēku liela komanda, tostarp radošā un organizatoriskā komanda, tehniskie un televīzijas personāls, sadarbības partneri. Mēs uzņemam 186 ārvalstu viesus – māksliniekus un viņus pavadošo personālu. Krāšņajā un daudzveidīgajā festivāla programmā būs 145 priekšnesumi, tostarp 16 dueti un trio - negaidītas un radošas mākslinieku apvienības. Uz skatuves būs pārstāvēta Kuba, Itālija, Baltkrievija, Lietuva, Igaunija, Moldova, Ukraina, Krievija, Kazahstāna, Latvija, Gruzija, Tadžikistāna un Vācija,” stāsta Mīlgrāve.

Šogad īpašs “Laima. Rendezvous” akcents ir skaņas, akustikas un muzikālā pavadījuma kvalitāte. Mākslinieki uzstāsies vērienīga orķestra pavadībā, kurā spēlē vairāk nekā 33 profesionāli mūziķi. Kā uzsvēra festivāla producente, gaismas, video un skatuves izbūves tehnika tika atgādāta septiņās lielajās kravas mašīnās, papildu tam vēl tiks izmantota speciālā tehnika tiešraidēm – krāni, satelīta signāla nodrošināšanas tehnika, pārvietojamā TV stacija, u.c. tiešraidēm nepieciešamais tehniskais nodrošinājums.

Tikai skatītājiem Dzintaru koncertzālē būs iespēja baudīt klaunu – mīmu teātra “Licedeji” uzstāšanos. Tagad pasaulslaveno teātri vēl 1978.gadā dibināja Vjačeslavs Poluņins,

atklāja Mīlgrāve.

“Rietumu banka un labdarības fonds atbalsta festivālu kopš tā dibināšanas brīža. Tādēļ mums kā nosacītiem “krustvecākiem” ir ļoti patīkami redzēt, kā festivāls aug, attīstās, kā ar katru gadu palielinās skatītāju interese. Jau pašā sākumā tika uzstādīta ļoti augsta profesionālā latiņa, turklāt tā nemitīgi turpina aug – taču tas nav vienkārši, ievērojot aizvien lielāko pasākuma vērienu. Visiem Laimas viesiem un draugiem novēlu labu garastāvokli un brīnišķīgu atmosfēru šo svētku laikā, bet mums, skatītājiem – patiesu baudījumu koncertos,” saka Rietumu bankas labdarības fonda valdes priekšsēdētāja Inga Šīna.

Festivālu tiešraidē vēros vairāk nekā 100 miljonu skatītāju šādos TV un tiešsaistes kanālos: PBK (Latvija), “Inter” (Ukraina), “A Media” (Krievija), “7.kanāls” (Kazahstāna), “Lider TV” (Azerbaidžāna), “9.TV” (Izraēla), “RTV international” (starptautisks kanāls), “Mail.ru Odnoklasniki”, “Zhara TV” (Krievija) , ONT (Baltkrievija).

Savu piedalīšanos festivālā ir apstiprinājuši arī brāļi Verņiki: pasākumu vadītājs un aktieris Igors Verņiks un viņa dvīņu brālis – televīzijas raidījumu vadītājs un “ОК Magazine” galvenais redaktors Vadims Verņiks. Impozantie brāļi strādās aiz kulisēm un festivāla zālē, viņi intervēs zvaigznes un stāstīs par pasākuma norisi. Verņikiem varēs sekot tiešajā video translācijā sociālajā tīklā “Odnoklasņiki”, kas ir viens no lielākajiem festivāla informatīvajiem partneriem.

Festivālā četros koncertu vakaros (“Atklāšana”, “Mīlestības vakars”, “Hitu vakars”, Grand Gala) piedalīsies tādas zvaigznes kā Filips Kirkorovs, Aņi Loraka, Andrejs Makarevičs, Semjons Sļepakovs, Nino Katamadze, Intars Busulis, Lolita, Ksenija Sidorova, Vera Brežņeva, Hibla Gerzmava, Sunsay, Tamāra Gverdciteli, Mario Biondi, Grigorijs Ļepss, grupa DaGamba, Verka Serdjučka, Maniža, Ballet Freedom un daudzi citi.

Festivāla atbalstītāji: Jūrmalas pilsēta, Rīgas Tirdzniecības Osta, VIADA Baltija, Rietumu banka, Jurmala Golf Club and Hotel, AirBaltic, restorāns “Laivas”, “Lighthouse”, Laima Lux, 36. līnija, Pegasa Pils.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!