Grupa "Harta" izdod jaunu singlu "247"

Raksta attēls - Grupa "Harta" izdod jaunu singlu "247" Foto: Roberts Stankevičs

14.04.2016 / Parmuziku.lv

Grupa "Harta" ar nepacietību piedāvā iepazīties ar savu jaunāko veikumu – dziesmu un video "247", kas turpina grupas pērn izdotos pieteikuma singlus "Sky Is The Limit” un "Kam Tu Klanies”.

Dziesmas "247" ieraksts ir tapis Kārļa Šteinmaņa studijā un drīzumā klausītājiem būs pieejams arī iekš Spotify un Bandcamp, savukārt video tapis sadarbībā ar Rūtu Kalvišu un Jāni Tuču. "Harta” izsaka siltu pateicību visiem, kas piedalījušies dziesmas un video tapšanas procesā, kā arī "Rock Distribution” par tehnisko atbalstu filmēšanas laukumā.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!