The Factor aicina uz jaunā video prezentāciju un gatavojas Eiropas turnejai

Raksta attēls - The Factor aicina uz jaunā video prezentāciju un gatavojas Eiropas turnejai The Factor. Foto: Līga Vītola.

19.11.2018 / Parmuziku.lv

Pašmāju grupa The Factor nomainījusi dziedātāju, nofilmējusi jaunu video un izsludina koncertturneju.

Pēc desmit gadiem Mārtiņu Kazradzi pie galvenā mikrofona nomainījis The Factor ilggadējais skatuves kolēģis, grupas Relicseed līderis Edgars Rakovskis, kurš jau paspējis ieskaņot dziesmas “Midnight Caller” jauno versiju. Kaspara Bindemaņa režijā skaņdarbam radīts videoklips, kura pirmizrāde notiks 24. novembrī plkst. 18:00 bārā “Garāža” Aldaru ielā 10, Vecrīgā. Pirmais koncerts jaunajā sastāvā paredzēts 14. decembrī Jelgavā, Melno Cepurīšu Balerijā, bet nākamā gada Aprīlī grupa dosies koncertēt Nīderlandē, Vācijā un Beļģijā.

Kopš dibināšanas 2008. gadā The Factor izdevuši albumus “Ļauj Man Dzert!” (2012) un “Powerplay” (2016), kā arī koncertējuši vairākās Eiropas valstīs. Grupā spēlē Edijs Rudzis (ģitāra), Ingus Ziediņš (bungas), Mikus Visendorfs (bass), Kārlis Lukstaraups (ģitāra) un Edgars Rakovskis (balss).

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!