Jānis Lūsēns un Ingus Pētersons izdevuši albumu "Romantika" un aicina uz koncertiem

Raksta attēls - Jānis Lūsēns un Ingus Pētersons izdevuši albumu "Romantika" un aicina uz koncertiem Publicitātes foto

24.08.2016 / Parmuziku.lv

Aplausu, ovāciju, klausītāju un mūzikas gardēžu atzinības pavadīta, programma ROMANTIKA skanējumu uzsāka jau pavasara koncertos. Tagad no 12. oktobra Rīgā, Mūzikas namā Daile atsāksies rudens koncerti un turpināsies arī citās Latvijas pilsētu koncertzālēs.

„Darbs pie albuma bija sarežģīts un ļoti interesants”, ar paveikto apmierināts skaņas meistars Jānis Lūsēns.

"Savienot vienā programmā dažādus mūzikas stilus - kamermūziku, džezu, akadēmiskās un vēl salonmūzikas elementus tā, lai tie viens otram netraucētu, nudien nebija vienkārši, par ko vēlos uzteikt albuma skaņu režisoru Jāni Lūsēnu junioru, kurš paveicis ļoti lielu darbu. Gandarī arī tas, ka ierakstā skan tikai dzīvie instrumenti."

Programmas solists, izcilais latviešu tenors Ingus Pētersons atzīst, ka klausītāju mīlestībā un mūzikā „ieguvis jaunu elpu”, un ar nepacietību gaida rudens sesijas koncertus.

Dzīvesprieks, alkas, humors un viegla koķetērija – šādu noskaņu albumā un koncertos "Romantika" rada mūziķu komanda - pie klavierēm pats Jānis Lūsēns, čellists Ivars Bezprozvanovs, akordeonists Kaspars Gulbis, bundzenieks Harijs Gūtmanis un ģitārists Jānis Lūsēns juniors.

"Romantika" koncerttūres rudens koncertu sesija:

  • 12.oktobrī Rīgā, Mūzikas namā Daile,
  • 15.oktobrī Siguldas koncertzālē Baltais flīģelis,
  • 16.oktobrī Liepājas koncertzālē Lielais Dzintars,
  • 20.oktobrī Vidzemes koncertzālē Cēsis un citviet Latvijā.

Biļetes iepriekšpārdošanā – Biļešu Paradīzē un koncertu norises vietās. 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!