IRRADIKAL TRIAD dalībnieki PÜCE un ROACHLXRD prezentē klipu jaunajam singlam

Raksta attēls - IRRADIKAL TRIAD dalībnieki PÜCE un ROACHLXRD prezentē klipu jaunajam singlam Publicitātes foto

16.02.2017 / Parmuziku.lv

Pašmāju apvienības IRRADIKAL TRIAD dalībnieki PÜCE (Artūrs Hlibovs) un ROACHLXRD (Rihards Lidemanis) šodien nākuši klajā ar videoklipu jaunajam singlam "XVIZITS".

Dziesmā tiek stāstīts par izpildītāju ikdienu, sapņiem, kā arī raksturota nostāja un attieksme pret sabiedrību un tās subkultūrām. Paši izpildītāji saka:

Mēs vienkārši pateicām ko domājam, ne tikai par sabiedrību, bet par mūsu dzīvi un tās redzējumu kā tādu.

Dziesma ir radīta pēdējā laikā populārajā "cloud rap" stilā, līdz ar to tai piemīt patīkams atmosfērisks skaņojums.

“Ja kādam patīk šāds stils, tad šī dziesma noteikti būs šī cilvēka “playlistē”

 Dziesmas veidošanā piedalījās pašmāju producents SIXMILLION, kurš vienlaikus ir arī apvienības līderis, bet par klipu parūpējās operators Otomārs Bērziņš no radošās apvienības "Produsanse". Režisora lomu klipā ņēma Jevgēnijs Načiss.

Atgādināsim, ka tas ir IRRADIKAL TRIAD dalībnieku videoklips šogad. Līdz šim apvienība izdevusi tikai klipu JEESUS dziesmai “Latviešu Tokyo”, kura guva atzinību klausītāju vidū.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!