Ar savu attieksmi! Hiphopa izpildītājs JEESUS atgriežas ar EP albumu (AUDIO)

Raksta attēls - Ar savu attieksmi! Hiphopa izpildītājs JEESUS atgriežas ar EP albumu (AUDIO) Publicitātes foto

08.02.2017 / Parmuziku.lv

Negaidītu pārsteigumu hiphopa mūzikas cienītajiem sagādājis pašmāju izpildītājs JEESUS (David Baal), kurš ir nācis klajā ar jaunu mini – albumu “RĀPUĻI”. Albums sastāv no četrām dziesmām, kurās JEESUS raksturo savu attieksmi pret cilvēkiem, salīdzinot tos ar rāpuļiem un reptīļiem.

“Gribējās izmēģināt ko jaunu. Vienmēr esmu starp cilvēkiem, tomēr šis tas bija sakrājies. Vienmēr esmu salīdzinājis sev apkārtesošos cilvēkus ar rāpuļiem. Nē, tas nav negatīvi, tomēr konkrētas paralēles ir saskatāmas, un ar to ir iespējams iepazīties šajās dziesmās”

Līdz šim JEESUS ir satricinājis Latvijas hiphopa skatuvi ar singlu “LATVIEŠU TOKYO”, kurš uzreiz radīja izpildītājam savu atbalstītāju pulku.

“Publicēju nelielus video, kur dzirdamas jaunas dziesmas, un patīkami apzināties, ka ir diezgan daudz cilvēku, kuri katru dienu jautāja, kad šis viss redzēs gaismu. Šī diena ir pienākusi. Šoreiz es eksperimentēju ar stiliem, līdz ar to katrs atradīs ko savu ne tikai tekstos, bet arī skanējumā”

Atgādinām, ka JEESUS ir ambiciozās repa apvienības “IRRADIKAL TRIAD” dalībnieks, kuri 2016. gada decembrī publicēja savu miksteipu “FAKE TAXI”. Jaunais albums “RĀPUĻI” klausāms IRRADIKAL TRIAD YouTube kanālā.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!