Kļūsti par grupas "Triānas Parks" mūzikas video zvaigzni! Aiziet!

Raksta attēls - Kļūsti par grupas "Triānas Parks" mūzikas video zvaigzni! Aiziet! Foto: Sintija Zandersone/LETA

12.07.2017 / Parmuziku.lv

Kļūt par mūzikas klipa zvaigzni - kāpēc gan ne? Dziedātāja Agnese Rakovska un grupa "Triānas Parks" aicina bērnus izpalīdzēt un piedalīties mūzikas video filmēšanā. Aicināts jebkurš bērns vecumā no 5 līdz 14 gadu vecumam.

Lai piedalītos atlasē, fotogrāfija un apraksts jāsūta uz ar tēmu "Kastings". Filmēšana paredzēta no 7. līdz 12. augustam.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!