Turam īkšķus par "Triana Park"! Uzzini noderīgu informāciju par balsošanu

Raksta attēls - Turam īkšķus par "Triana Park"! Uzzini noderīgu informāciju par balsošanu Foto: Elizabete Džeina Rubene

09.05.2017 / Parmuziku.lv

Otrdien, 9. maijā, plkst.22:00 LTV1 ēterā tiešraidē no Kijevas varēs vērot starptautiskā Eirovīzijas dziesmu konkursa pirmo pusfinālu, kurā ar pēdējo jeb 18.kārtas numuru uzstāsies Latvijas pārstāve - grupa “Triana Park” ar dziesmu “Line”.

Latvijai pusfinālā būs jākonkurē ar Zviedrijas, Gruzijas, Austrālijas, Albānijas, Beļģijas, Melnkalnes, Somijas, Azerbaidžānas, Portugāles, Grieķijas, Polijas, Moldovas, Islandes, Čehijas, Kipras, Armēnijas un Slovēnijas  pārstāvjiem.

Balsošanas kārtība Latvijā ir sekojoša:

Latvijā varēs balsot konkursa pirmajā pusfinālā 9.maijā, kur piedalās "Triana Park" un lielajā finālā 13.maijā.

Telefoniski:

Zvanot uz numuru 905025 un beigās, pievienojot, attiecīgo dalībnieka uzstāšanās kārtas numuru. Pusfinālā no 01 līdz 18. Finālā no 01 līdz 26. Balsot nevar par savas valsts pārstāvi.

SMS:

Sūtot īsziņu uz numuru 159 ar kodu EUR, tam pievienojot, attiecīgo dalībnieka uzstāšanās kārtas numuru (piemēram EUR13). Pusfinālā no 01 līdz 18. Finālā no 01 līdz 26. Balsot nevar par savas valsts pārstāvi.

  • Balsot varēs arī, izmantojot Eirovīzijas oficiālo aplikāciju viedtālruņos.
  • Balsošana sāksies tikai pēc pēdējā dalībnieka uzstāšanās.
  • No viena tālruņa nobalsot var ne vairāk kā 20 reižu.
  • Kopējo rezultātu veido žūrijas un skatītāju balsojums attiecībā 50:50.
 
Eirovīzijas dziesmu konkursa pusfināli notiks 9. un 11. maijā, bet lielais fināls – 13. maijā.  Abus pusfinālus, kā arī finālu varēs vērot tiešraidē LTV1, savukārt mūziķu gaitām Kijevā  var sekot līdzi mājaslapā www.eirovizija.lv.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!