“Zvaigznāja” koris izdod Ziemassvētku dziesmu

Raksta attēls - “Zvaigznāja” koris izdod Ziemassvētku dziesmu Publicitātes foto

08.12.2021

Ieskandinot Ziemassvētku gaidīšanas laiku, klausītājiem tiek nodota dziesma “Zvaigznāja Ziemassvētki”, kas tapusi Agneses Roznieces vadībā deviņu vokālistu sastāvā, pievienojoties arī Radio SWH ētera personībām Sandai Dejus, Kasparam Breidakam, Artim Dvarionas un Andrim Freidenfeldam.

Agnese Rozniece, plašāk pazīstama kā Agnese Rakovska, jau vairākus gadus savas zināšanas par populāro mūzikas radīšanu un izpildīšanu nodod tālāk. Šis gads ir bijis ļoti nozīmīgs, jo “Zvaigznājs” ir uzsācis sociālo darbību ar mērķi mazināt atstumtību un stigmatizāciju jauniešu vidū, izmantojot dažādas mūzikas - mākslas metodes. Lai pievērstu uzmanību šiem jautājumiem, Agnese Rozniece kopā ar “Zvaigznāja” kori rada dziesmu - šis ir stāsts par to, ka jaunieši spēj iedvesmot jauniešus.

“Zvaigznāja Ziemassvētki” kopā dzied jaunie vokālisti, plašākai publikai zināmi Loreta Reide, Klāvs Ozols, Emīlija Jermola, bet arī Anna Dagrita Vestmane, Karlīne Anna Ērgle, Kate Štokmane, Līva Einause, Paula Dundere un Terēze Anna Pogiņa. Visi kolektīvi sarakstījuši arī šo dziesmu. “Zvaigznāja Ziemassvētki” dziesmas producents - JJ Lush, procesā iesaistījās arī Loreta Reide.

Jauniešu kolektīvam dziesmas ierakstā pievienojušās ētera personības: Sanda Dejus, Kaspars Breidaks, Artis Dvarionas un Andris Freidenfelds, kopā ar jaunajiem mūziķiem sveicot klausītājus Ziemassvētkos.

“Liels prieks, ka “Zvaigznāja” idejas atbalsta arī Radio SWH,  dodot iespēju jauniešiem viesoties Radio SWH ēterā, popularizējot jauno mūziku raidījumā “Priekšnams”, kā arī iekļaujot jauniešu sarakstītās dziesmas radio rotācijā!”  saka Rozniece.

“Mūzika ir universāla valoda, kas vieno visatšķirīgākos cilvēkus. Mūzika uzlabo savstarpējo komunikāciju arī tad, ja nekļūstam par skatuves māksliniekiem. Caur mūziku jaunieši var apzināties savu balsi, iemācīties to paust skaļi, kamēr citi mācās klausīties, jo arī tā ir prasme. Šīs spējas pozitīvi ietekmē cilvēka pašapziņu,” pauž Rozniece. 

 

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!