Hip hopa grupa Kontraflovs atgriežas ar debijas video

Raksta attēls - Hip hopa grupa Kontraflovs atgriežas ar debijas video Ekrānšāviņš

05.07.2016 / Parmuziku.lv

"Riga state of 111ind" (Rīgas prāta stāvoklis) ir progresīvās hip hop grupas "Kontraflovs" (jeb K3F) debijas videoklips kā arī vadošais singls no drīzumā gaidāmā minialbuma "Maize". Singlu ir producējis "Kontraflovs" dalībnieks Ritvars Paraģis un Dāvis Strauss, dziesmas autori un izpildītāji - Dāvis Strauss un Artūrs Rikmanis.

Mūziķi stāsta, ka Rīgas prāta stāvoklis raksturo izpildītāju mentalitāti, kas izveidojusies uzaugot Rīgas mikrorajonos. Dziesma ir vilnis, kas muzikāli ataino Rīgas nebeidzamo attīstību un mainīgumu.

Iedvesmu autori smēlušies no klasiskā Kvīnsbridžas repera "Nas" studijas debijas albumā "Illmatic" iekļautās dziesmas "N.Y. State Of Mind".

  • Producenti: Dāvis Strauss; Ritvars Paraģis
  • Ieraksta inženieri: Dāvis Strauss; Artūrs Rikmanis
  • Mix inženieris: Dāvis Strauss
  • Master inženieri: C Macek & Idreaminstereo
  • Ieraksts: Dynamic Records
  • Mix/Master: Barron Studios
  • EP vizuālais noformējums: Katrīna Beķere

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!