Kontraflovam jauns albums un video

Raksta attēls - Kontraflovam jauns albums un video

14.09.2018 / Parmuziku.lv

Jaunā pašmāju hip hopa apvienība "Kontraflovs" (no angļu valodas vārda "contraflow", kas nozīmē "pretplūsma") vietnē Spotify un citos straumēšanas servisos publicējusi savu nākamo studijas albumu “PPTKD” jeb “Pasaule Pieder Tiem, Kuri Dara”. Notikumam par godu izziņota Latvijas koncertturneja, kā arī izdots videoklips albuma tituldziesmai.

Grupas jaunais albums “PPTKD” sastāv no desmit skaņdarbiem, kuros atsevišķās dziesmās piedalījušies tādi mākslinieki kā VIŅA (Zelma Jēgere), Pionieris (Juris Šteinfelds), Pēteris Upelnieks un grupa Double Faced Eels. Lai atzīmētu albuma iznākšanu, Kontraflovs dodas arī Latvijas turnejā, apciemojot Liepāju (Fontaine Palace), Talsus (Sound n Soul), Ogri (Ezītis Miglā), Cēsis (Fono Klubs), Alūksni (Cita Opera) un Rīgu (FIRST). Vairāk informāciju par turneju var meklēt šeit.

Grupa turpina priecēt savus fanus un kultivē plašas diskusijas par vienu no mūsdienās aktuālām tēmām jeb LGBT komūnu, kurai par godu izdod videoklipu - “PPTKM” jeb Pasaule Pieder Tiem, Kuri Mīl. Grupas albumu koncepcija tapusi pēc Kontrafla dalībnieku viedokļa, ka katra darbība ietekmē pasauli mums apkārt. Tikai tāpēc, ka kādam nodomi ir labi, nepietiek, lai pasauli padarītu labāku. Tā ir darbība, kura sevī caurstrāvo izmaiņas. Svarīgi atzīmēt, ka grupas albumā dzirdamās dziesmas skar arī tādas tēmas kā emigrāciju un citas ikdienā ļoti aktuālas tēmas, ko var saklausīt dziesmās Gājputni un Samaksā Rēķinu.

Ar šādu pašu nostāju tika izveidots singls un videoklips “PPTKM”, kurā grupa runā un vēlas, lai klausītājs sadzird to, ka, ja cilvēks mīl, viņš izstaro pozitīvas emocijas, pozitīvu enerģiju. Vai tās ir dogmas vai kādas autoritātes nostāja, ka mīlēt var tikai vienā konkrētā šablonā? Raugoties uz mīlestību pavisam fundamentāli, tā nespēj nodarīt neko sliktu. Bez šī temata, dziesmā var saklausīt arī citus retoriskus jautājumus, kas mudina aizdomāties par mīlestību kā par kaut ko visaptverošu.

Kontraflovs ir hip hop producentu un izpildītāju apvienība, kura iemantojusi daudzu fanu atbalstu un raisījusi dažādas diskusijas, pateicoties saviem darbiem. Kontraflovs darbojas Latvijā un ASV (Hjūstona, TX), dalībnieki – Artūrs Rikmanis, Dāvis Strauss un Ritvars Paraģis – paši producē, raksta, apstrādā un izpilda visus savus skaņdarbus.

Klausies albumu Spotify platformā.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!