Sandis Kalniņš izdara to, ko neviens cits repa pārstāvis Latvijā līdz šim nav paveicis

Raksta attēls - Sandis Kalniņš izdara to, ko neviens cits repa pārstāvis Latvijā līdz šim nav paveicis Publicitātes foto

28.05.2018 / Parmuziku.lv

Strauji tuvojoties vasarai, uz šo brīdi aktīvākais latviešu alternatīvā repa celmlauzis SANDIS izdevis liriku video, kas ir remikss progresīvās repa grupas KONTRAFLOVS dziesmai “Aiz ādas”.

Kā saka pats autors,

šis ir pirmais gadījums, kad latviešu reperis izveido remiksu citiem latviešu reperiem ar pilnu pavadījuma un teksta maiņu.

SANDIS ir ļoti aktīvs repa spēles spēlētājs, kurš ir ne tikai solists, bet arī repa grupas “KOHORTA” aizsācējs, bijis viens no pirmajiem “Latvijas repa stafetes” censoņiem un ar jauniem pārsteigumiem regulāri iepriecina gan jau esošus, gan jaunus klausītājus. SANDIS sadarbojies arī ar metāla mūzikas grupām kā “Retrace My Life” un “Harta”. “Vajag visu paņemt, jo gana krist par neko”. Tas ir citāts no izdotā remiksa, ar kura vēstījumu SANDIS aicina ik vienu dot no sevis visu tajā, kas darāms, pēc vislabākās sirdsapziņas.

“Aiz ādas” remiksa ieraksts veikts ierakstu studijā “Prime Time Records”. Dziesmu ierakstījis, apstrādājis Jānis Šmēdiņš (Fakts), kurš līdz šim sadarbojies, producējis un miksējis dziesmas tādiem mūziķiem un mūziķu projektiem kā Gacho, MESA, Reiks, Agnese Rakovska, Triana Park, Pēteris Upelnieks, Dvīnes u.c. Pavadījumu veidojis Artūrs Strautiņš, kurš savulaik piedalījās divos “Talantu fabrika” šovos un joprojām ikdienu saista ar mūziku veidojot aranžijas un jaunus darbus.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!