Grupas Tehnikums jaunā dziesma Tev

Raksta attēls - Grupas Tehnikums jaunā dziesma Tev Publicitātes foto

29.09.2015 / Parmuziku.lv

Jaunā sintīpopa apvienība Tehnikums laiduši klajā savu otro dziesmu Tev. Šobrīd grupa strādā pie skanējuma savam debijas albumam, kuru cer atrādīt plašākai sabiedrībai jau pavisam drīz.

Šā gada jūnijā grupa laida klajā savu pirmo singlu Līdz malai, kurš guva atzinību radio NABA klausītāju vidū, trīs nedēļas atrodoties TOP 10 pirmajā vietā. 

Duetā apvienojušies Kristaps Dubļāns (vokāls, taustiņinstrumenti) un Dagnis Neilands (vokāls, sitaminstrumenti).

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!