Tehnikumam jauns video un albums

Raksta attēls - Tehnikumam jauns video un albums Publicitātes foto

02.12.2018 / Parmuziku.lv

Duets Tehnikums radījuši enerģisku skaņdarbu “Vienā Ritmā”, kurš iekļauts grupas jaunajā albumā “Divreiz laimīgāks”. Albuma iznākšana paredzēta Decembra pirmajā nedēļā, un tā prezentācijas koncerts notiks 12. Decembrī Fon Stricka villā, Rīgā.

Tehnikums, kopš debijas albuma “Ko Gribu, To Daru”(2014) izdošanas, aktīvi koncertējuši, spēlējuši uz dažādu festivālu skatuvēm, un radījuši jaunas dziesmas. 2016. gadā grupa uzsāk veiksmīgu sadarbību ar leģendāro Latvijas hiphopa izpildītāju Ozolu, un 2017. gada nogalē izdod kopīgu albumu “Semestris”. 2018. gads tiek pavadīts kopīgā tūrē un uzstājoties Latvijas pazīstamākajos mūzikas festivālos.
 
 
Jaunais albums “Divreiz laimīgāks” radies pēdējo pāris gadu laikā, turpinot jau aizsākto, laimes un mīlestības tēmu. Tuvāka informācija par prezentācijas koncertu, jau drīzumā būs atrodama Tehnikuma sociālo tīklu kontos: Instagram un Facebook: @tehnikums.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!