Tehnikuma jaunais video Dziesmu un Deju svētku noskaņās

Raksta attēls - Tehnikuma jaunais video Dziesmu un Deju svētku noskaņās Ekrānšāviņš no video

02.08.2018 / Parmuziku.lv

Duets Tehnikums laidis klajā jaunu dziesmu, kurai tapis košām un latviskām noskaņām bagāts videoklips. Skaņdarba nosaukums ir “Mēs esam augstu”, un tā vizuālā darba autors ir Lauris Vīksne.

Jaunajā dziesmā kā pamatideju videoklipa autors saklausījis un vēlējies radīt noskaņu, kad cilvēkiem ir cieša kopības sajūta un vēlme doties uz priekšu, sasniegt augstus mērķus un virsotnes.

Videoklips filmēts Vispārējo latviešu Dziesmu un Deju svētku norises laikā, kad vienkopus redzami tik skaisti un krāšni latviešu tautastērpi.

Šis ir kā sirsnīgs un uzmundrinošs sveiciens latviešu tautai simtgades svētkos. Daudz laimes!

Mūzika un teksts - Tehnikums Video - Lauris Vīksne

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!