Grupas Otra Puse un dziedātājas Antras Stafeckas dziesmai video

Raksta attēls - Grupas Otra Puse un dziedātājas Antras Stafeckas dziesmai video Publicitātes foto

02.12.2015 / Parmuziku.lv

Grupa Otra Puse un dziedātāja Antra Stafecka izdotajai dziesmai "Kopā" radījuši video versiju kā labdarības koncerttūres noslēgumu un pateicību koncertu atbalstītājiem, un apmeklētājiem. Koncerttūres "Kopā" noslēgums jau šo piektdien, 4.decembrī, plkst. 19:00 Koncertzālē "Rīga".

Video uzņemts Rīgas Svētās Magdalēnas katoļu baznīcā un to veidoja Ivo Buģis.

Vispirms bija dziesma un tad radās ideja par tūri! Dziesmas idejas autore ir biedrības Debesmanna dibinātāja Iveta Parravani, kura pati četrus gadus cietusi no smagas pēcdzemdību depresijas. Iveta uzrunāja Normundu, Normunds radīja dziesmu un iedvesmojoties no dziesmas  radās ideja par labdarības koncerttūri "Kopā", kur ikviens nopērkot koncerta biļeti ziedo biedrībai debesmanna.com, kas palīdz Latvijas ģimenēm, kas cieš no pēcdzemdību depresijas!

Ivetas ikdiena paiet Londonā un aktīvi strādājot biedrībā debesmanna.com viņa saņēmusi lielu atbalstu no Londonas draugiem, tāpēc dziesma "Kopā" tuvākā laikā tiks ierakstīta angļu valodā, lai izdotu to Londonā, kur cilvēki novērtējuši Ivetas biedrības darbību un vēlās atbalstīt biedrības mērķi palīdzot līdzcilvēkiem.

Ikviens var atbalstīt biedrību DEBESMANNA un Latvijas sievietes, vīriešus un ģimenes, kuras saskārušās ar pēcdzemdību depresiju.

Rekvizīti ziedojumiem:

Vienotais reģistrācijas numurs: 40008218159

Saņēmējs: Debesmanna.com

Konts: AS SEB Banka: LV97UNLA0050021779582

SWIFT Kods: UNLALV2X

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!