30. maijā norisināsies izglītojošas diskusijas par depresiju un mentālo veselību

Raksta attēls - 30. maijā norisināsies izglītojošas diskusijas par depresiju un mentālo veselību Publicitātes foto

28.05.2019 / Parmuziku.lv

30. maijā plkst. 19:00 tiks paceltas mūsdienās ļoti aktuālas, taču pārāk bieži noklusētas tēmas par garīgo veselību, cīņu ar depresiju un šo problēmu nozīmi mūsdienu sabiedrībā - festivāla ''Ogle'' organizētā vakarā mākslas galerijā ''Noass''.

Pasākumā ''Depresija un mentālā veselība - diskusija + koncerts ar Reini Jauno'' gan eksperti gan sabiedrībā pazīstami cilvēki apspriedīs un izglītos tādos jautājumos kā ''Kā cīnīties ar depresiju? Kā palīdzēt sev un tuvajiem? Kā nepieļaut izdegšanu, kā to risināt? Kā iznirt no pelēkās masas un atrast savu ceļu? Kā kopt savu mentālo veselību?''

Savus viedokļus un personīgās pieredzes saskarē ar mentālo veselību un cīņu ar to paudīs tādas sabiedrības personības kā mūziķis Markus Riva, hokejists Jēkabs Rēdlihs, festivāla ‘’Ogle’’ organizators Jānis Cepurītis. Savukārt, par objektīvām tēzēm, faktiskiem risinājumiem un padomiem parūpēsies veselības ministres padomniece Marta Krivade, Latvija Psihiatru asociācijas prezidents Elmārs Tērauds un ‘’Pusaudžu resursu centra’’ vadītājs, sertificēts psihologs Nils Sakss Konstantinovs.

Apmeklētāji laipni aicināti ierasties ar saviem jautājumiem, taču tādu trūkuma gadījumā par diskusijas saturīgumu atbildēs kultūras koordinators un speciālists Jānis Jansons.

Pēc diskusijas norises, turpat, galerijā ‘’Noass’’ par pozitīvām noskaņām un skaistu atmosfēru parūpēsies ģitāras virtuozs – latviešu indie mūzikas pārstāvis, ceļotājs Reinis Jaunais.

Pasākums notiks ceturtdien, 30. maijā, plkst. 19:00, mākslas galerijā ‘’Noass’’. Ieeja ir bez maksas.

 

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!