Grupa Otra Puse un Antra Stafecka izdod kopdziesmu

Raksta attēls - Grupa Otra Puse un Antra Stafecka izdod kopdziesmu Publicitātes foto

16.11.2015 / Parmuziku.lv

Grupa Otra Puse un dziedātāja Antra Stafecka ir ierakstījuši kopīgu dziesmu, kā arī dodas koncerttūrē. Dziesmas idejas autore ir biedrības Debesmanna dibinātāja Iveta Parravani, kura pati četrus gadus cietusi no smagas pēcdzemdību depresijas.

Par sadarbību stāsta Normunds Pauniņš: "Sākums dziesmai bija pāris gadus atpakaļ, kad man Facebook uzrakstīja kāda meitene Iveta, kurai ļoti patika mūsu duets ar Antru dziesmā Uzzīmē mani un ar lūgumu, vai nevar uzrakstīt dziesmu, kas vēstītu par pēcdzemdību depresiju. No sākuma man nebija absolūti skaidrs, par ko ir runa, bet tad Iveta atsūtīja savu dzīves stāstu, kuru izlasot man nebija nekādu šaubu - es noteikti gribu tajā piedalīties un atbalstīt! Vispirms tapa dzejnieka Ivara Kurpnieka vārdi, pēc tam pamazām arī melodija. Priekš manis, kā komponista tā bija jauna pieredze - komponēt melodiju uz gataviem vārdiem, jo parasti ir otrādi - dzejnieks pielāgojas melodijai. Dziesmai topot, paralēli visai aranžijai, galvā skanēja Antras balss, tāpēc tas ir vēl viens mūsu duets!"

Antra Stafecka par dziesmu Kopā: "Dziesma ir sajūtu un iekšējās balss - dvēseles kliedziens! Kad Normunds man izstāstīja ideju un parādīja dziesmu, uzreiz ielecu šajā virpulī! Kā māte ĻOTI saprotu, par ko ir stāsts, un par ko es dziedu! Ik vienai māmiņai šī dziesma liks aizdomāties par to, ka rītdiena vienmēr var būt gaišāka par šodienu vai vakardienu! Māte ir tik svarīgs amats un tik emocijām bagāts cilvēks! Sargāsim viena otru!"

Iedvesmojoties no dziesmas grupa Otra Puse un Antra Stafecka nolēma doties labdarības koncerttūrē uz 3 pilsētām - Valmiera, Krustpils un Rīga, kuros prezentēt jauno kopdarbu, grupa Otra Puse sola dažas jaunas dziesmas no jaunā, topošā albuma, bet Antra turpinās iepazīstināt ar sava pirmā solo albuma Vientuļā Zvaigzne dziesmām.

DEBESMANNA ir biedrība, kas oficiāli ir reģistrēta 2013.gada 9.decembrī, kā arī 2014.gada 11.februārī tai tika piešķirts SLO (sabiedriskā labuma organizācija) statuss. Darbības uzdevumi – dažādu Latvijas un starptautiska mēroga ģimeņu veselības un atbalsta programmu, akciju, semināru organizēšana un līdzdalība tajās, sabiedrības izglītošana, kā arī palīdzības sniegšana. Vairāk par DEBESMANNA: www.debesmanna.com

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!