“Dr. Klisicka laboratorija” un “Jūdas graši” vienā koncertā prezentēs savus jaunākos albumus

Raksta attēls -  “Dr. Klisicka laboratorija” un “Jūdas graši” vienā koncertā prezentēs savus jaunākos albumus Publicitātes foto

15.12.2016 / Parmuziku.lv

Jau šo piektdien, 16. decembrī vienā vakarā divas pašmāju grupas “Doktora Klisicka laboratorija” un “Jūdas graši” vienā koncertā NABKLAB prezentēs savus jaunākos albumus.

Šajā vakarā "Doktora Klisicka laboratorija" publicē jauno koncertalbumu “Koncerts Baldones sanatorijā”. Muzikālais materiāls ietver grupas sekotājiem labi zināmas kompozīcijas, gan arī pavisam jaunus un vēl nepublicētus skaņdarbus.

Grupas stilu var raksturot kā eksperimentāla elektronika, psihodēlija, kas balstīta uz simpātijām pret industriālo un 80. gadu naivo sintīpopu. Lirika balstīta uz stāstiem par dr. Klisicki un viņa Pokaiņu slepenās laboratorijas darbinieku dzīvi, sadzīvi un intīmajiem pārdzīvojumiem.

Savukārt pasākuma “īpašie pacienti” grupa “Jūdas graši” šajā vakarā iepazīstinās ar savu jaunāko albumu “Apdirsties un mirt”.  Grupa darbojas no 1998. gada un daiļradē var manīt roka, blūza un panka ietekmes.

Koncerta norises vieta Radio NABA klubs NABAKLAB, pasākuma sākums no plkst. 21:00, koncertprogramma sāksies plkst. 22:03. Ieeja klubā no 18 gadu vecuma. Papildu informācija: nabaklab.lv   

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!