"Vārnu Laiks Nabaklab" aicina uz diskusiju par mūzikas videoklipiem

Raksta attēls - "Vārnu Laiks Nabaklab" aicina uz diskusiju par mūzikas videoklipiem Foto: pexels.com

23.10.2016 / Parmuziku.lv

Pirmdien, 24. oktobrī, plkst.19:00 Nabaklab notiks radio Naba raidījuma "Vārnu Laiks" organizēta diskusija par tēmu " Videoklipi, Režija un TV", apskatot videoklipa veidošanu no idejas līdz klipa nonākšanai pie skatītāja, informē pasākuma rīkotājs Jānis Jansons.

Vai mūsdienās kāds vēl tos skatās? Vai mūziķim vēl klipus vajag? Un vai ar telefonu var nofilmēt labu klipu? "Vārnu Laiks" trešā saruna būs par video klipu estētiku, lietderību, vajadzību, arī tehnisko pusi.

Vakara runātāji:

Igors Linga – TV, kino un mūzikas video klipu režisors un producents, mūzikas ierakstu producents, dziesmu tekstu autors, televīzijas kanālu „Mūzikas Video Kanāls” un „Latvijas Šlāgerkanāls” līdzdibinātājs un direktors.

Aldis Kaņepe – „Kaņepes Films” un reizē arī mūziķis grupā „HMP?”

Ēriks Saksons – „Chaula.Tv” programmu direktors.

"Vārnu Laiks Nabaklab" - dzīvās sarunas, pieredze, dažādi viedokļi, jaunas zināšanas, kvalitatīvi pavadīts laiks.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!