Grupai Sestā Jūdze jauna dziesma un video

Raksta attēls - Grupai Sestā Jūdze jauna dziesma un video Publicitātes foto

22.09.2015 / Parmuziku.lv

Viena no Latvijā zināmākajām kantrīmūzikas grupām Sestā Jūdze, kura nākamgad svinēs savu piecpadsmito gadadienu, piedāvā jaunu dziesmu Pieci soļi, nedēļa vai mūžs. Šoreiz vienlaicīgi ar dziesmas ieraksta publicēšanu radio stacijās, grupa piedāvā noskatīties arī dziesmas video.

Esam ļoti apmierināti ar rezultātu. Domājam, ka šī sadarbība ar Gintu varētu turpināties arī strādājot pie nākamajām dziesmām. Beidzot mums, publicējot jaunu dziesmu, ir arī dziesmas video. Bija bauda strādāt ar radošo brigādi, un mums patīk, kā viss izskatās un izklausās.

Grupas līderis Agris Gedrovičs

Dziesmas autori ir Agris Gedrovičs un Gulbenes puses dzejnieks Ivars Strautiņš. Ieraksts tapis Ginta Stankeviča ierakstu studijā, kas ir producenta pirmā sadarbība ar šo grupu. Video tapis sadarbībā ar Skybird productions un operatoriem Arvīdu Janemani, Zigmundu Ziemeli un Artu Mugurēviču – Janemani. 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!