Grupa “Sestā jūdze” prezentē savu Labāko dziesmu izlasi

Raksta attēls - Grupa “Sestā jūdze” prezentē savu Labāko dziesmu izlasi Foto: Māris Mīlgrāvis

20.10.2016 / Parmuziku.lv

Grupa “Sestā jūdze” ir viena no vistitulētākajām un atzītākajām latviešu kantrī mūzikas grupām. Šogad grupa, atzīmējot savu 15 gadu pastāvēšanu, ir posusies jubilejas turnejā un tikko kā, sadarbībā ar kompāniju “Mikrofona ieraksti”, laidusi klajā savu pirmo lielāko dziesmu apkopojumu, kurš pieejams gan CD formātā un pasūtāms vietnē micrec.lv un pieejams arī visās populārākajās straumēšanas un lejupielādes platformās visā pasaulē.

15 gadu jubileja tiks atzīmēta ar koncertturneju, kura sāksies 28. oktobrī ar koncertu Ādažos, tam sekos koncerti Ventspilī (3.11), Liepājā (4.11), Jēkabpilī (5.11), Valmierā (10.11), Alūksnē (11.11), Bauskā (12.11) un noslēgsies ar koncertu 24. novembrī Jelgavā.

Koncertu norises vietās būs pieejams arī jaunais “Labāko dziesmu izlases” albums, kurā apkopotas pavisam 20 dziesmas no grupas pirmsākumiem, līdz pat jaunākajam ierakstam - “Pieci soļi, nedēļa vai mūžs”, kuram tapis arī viens no retajiem grupas mūzikas videoklipiem, kurš vietnē YouTube skatīts jau vairāk nekā 85 000 reižu. https://goo.gl/Y7OXIt .

Tieši šī videoklipa filmēšanas laikā arī tapusi Zigmunda Ziemeļa uzņemtais grupas foto, kas izmantots albuma vākam, kuru noformēja mākslinieks Guntars Petris. Pati grupa uzskata šo foto par savu veiksmīgāko visu 15 gadu pastāvēšanas laikā.

Izlases albumā atrodamas dziesmas no albumiem “Emigrants”, “Kalendārs” un “Iebrien manā saulrietā”, kā arī vairākas dziesmas, kuras līdz šim bija palikušas ārpus studijas albumiem, bet ir ļoti pieprasītas radiostacijās un koncertos.

 1. Pieci soļi, nedēļa vai mūžs
 2. Rabarberu vīns
 3. Emigrants
 4. Klusā daba
 5. Mana mazā karaļvalsts
 6. Pārdevējs
 7. Rīdziņa
 8. Ievai
 9. Man citas zemes nevajag
 10. Kurš sapratīs
 11. Iebrien manā saulrietā
 12. Es iemīlēšos Tevī
 13. Gan jau
 14. Tas, kam jānotiek
 15. Es būšu pie tevis
 16. Vēl mirkli ļauj
 17. Kad saldas ir liepas
 18. Vēlais pīlādzis
 19. Pēc simt gadiem Piebalgā
 20. It neko nevaru tev solīt
   

Grupā “Sestā jūdze” muzicē - dziedātājs un komponists Agris Gedrovičs, dziedātājs un basģitārists Modris Miķelsons, bundzinieks Aldis Strazdiņš, “steel” ģitāras pavēlnieks Kristaps Rullis, un viens no labākajiem kantrimūzikas ģitāristiem - Jānis Misiņš.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!