Grupai “Audrú” jauns singls - “Circles”

Raksta attēls - Grupai “Audrú” jauns singls - “Circles” Publicitātes foto

19.12.2019

Pirmssvētku laikā indīroka grupa “Audrú” iepriecina klausītājus ar jaunu dziesmu ziemīgās noskaņās – “Circles”.

Skaņdarbs aicina novērtēt līdzcilvēkus, uzkavēties vienam otra klātbūtnē un atcerēties, cik svarīgs ir sirsnīgums un vienkāršība ikdienas attiecībās.
Dziesma “Circles” ierakstīta un miksēta Hodila Records studijā šī gada rudenī. Tapis arī jautrs un sniegains dziesmas vārdu video.
 
 
Šobrīd grupa aktīvi strādā pie pirmā minialbuma ar nosaukumu – “The Lighthouse trilogy EP”. Triloģijas trešā dziesma jau tikusi izdota kā singls šī gada pavasarī, savukārt vasaras noslēgumā klausītājiem tika nodota sapņaina kompozīcija  ar nosaukumu ”Fog”.
Grupa “Audrú” kopā spēlē jau gandrīz trīs gadus, mūzikā ir jūtama 90to un divtūkstošo gadu sākuma noskaņa. Savu skanējumu dalībnieki dēvē par maijpuķīšu grandžu, stilistiski tas ietver elementus no indīroka, indīpopa un amerikāņu folka.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!