Grupa Audru izdod dziesmu “Just in Case” no gaidāmā albuma

Raksta attēls - Grupa Audru izdod dziesmu “Just in Case” no gaidāmā albuma Publicitātes foto

13.12.2021

Gatavojoties sava otrā albuma iznākšanai, grupa “Audru” iepriecina klausītājus ar jaunu singlu ziemīgās noskaņās. Dziesma “Just in Case” ir viens stāsts no topošā albuma ar nosaukumu “Old Stories”. Jaunajā albumā tiks apkopotas pēdējā desmitgadē sarakstītas kompozīcijas, kas kļuvušas par sava veida atmiņu stāstiem.

Dziesma “Just in Case” liriskā noskaņā stāsta par vērtībām un sapņiem, kas paliek nesalaužami, par draudzību un tiekšanos pēc iekšēja miera. Albuma iznākšana gaidāma nākamā gada pavasarī, un tā skanējumā būs saklausāma indī popa, poproka un arī maijpuķīšu grandža stilistika. 

Grupas sastāvā muzicē četri draugi – Ieva, Gita, Jurģis un Artūrs. Kopā viņi spēlē un rada mūziku kopš 2017. gada. “Old Stories” būs jau otrais “Audru” albums.  Pagājušā gadā atzinīgi ticis novērtēts grupas debijas EP – “The Lighthouse Trilogy”, kas tika nominēts gada balvai “Zelta mikrofons” kategorijā “Gada debija”. 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!