Grupa “Audrú” izdod kaverversiju bērnu popgrupas dziesmai “Vasara”

Raksta attēls - Grupa “Audrú” izdod kaverversiju bērnu popgrupas dziesmai “Vasara” Publicitātes foto

02.10.2020

Grupa “Audrú” nodod klausītājiem savu versiju komponista Zigmunda Lorenca un dzejnieka Jāzepa Osmaņa dziesmai “Vasara”.

gadu beigās. Tiem, kuri atceras šos laikus, tā, iespējams, saistās ar saulainām bērnības atmiņām. Taču šajā rudenī citādā noskaņā un ar citu nosaukumu - “Liepu ziedu tēja” - šo pašu dziesmu piedāvā noklausīties grupa “Audrú”.

 

Grupas dalībniekiem ar šo kompozīciju saistās siltas un ģimeniskas sajūtas. Arī tās ieraksts ir tapis mājās un radīts kā dzimšanas dienas dāvana mīļiem cilvēkiem. Dziesma saistās ar sirsnīgām atmiņām un tik vērtīgo, kopā pavadīto laiku. “Audrú” izpildījumā “Liepu ziedu tējas” skanējumu veido mierpilna akustiska aranžija, ko papildina mirdzošas metalofona partijas.

No grupas “Audrú” drīzumā gaidāmi arī citi jaunumi. 21. oktobrī iznāks grupas pirmais mini albums – “The lighthouse Trilogy”. Albumā būs klausāmas 5 kompozīcijas, no kurām viena, ar nosaukumu “Over” jau pieejama klausītājiem.

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!