Grupa "Wild Detroit Gang" izdod jaunu dziesmu

Raksta attēls - Grupa "Wild Detroit Gang" izdod jaunu dziesmu Publicitātes foto

13.07.2017 / Parmuziku.lv

"Wild Detroit Gang" nedomā apstāties pēc debijas albuma ierakstīšanas un publicē jaunu dziesmu "Sun is down".

Par dziesmu grupa stāsta:

Rakstot šo dziesmu, autori bijuši patiešām neiedomājamā depresijā un ļāvušies laika plūsmai, kad viss bija vienalga un vienkārši eksistēja. To grūti iedomāties. Tad, nu, lūk! "Sun is down" tika radīta īstajā un nesamākslotajā stāvoklī, ierakstīta un nopietni masterēta, lai katrs no Jums spētu sajust to neatkārtojamo atmosfēru. Griežam skaļāk!

"Wild Detroit Gang" ir grupa, kura apvieno pavisam dažādas personības savā raksturā un mūzikas uztverē: Jānis Drēģeris (vokāls un ritma ģitāra), Gunārs Cauņa (solo ģitāra), Tatjana Nizjuļko (bass ģitāra) un Slavich Tomowuk (bundzinieks). Grupas ideja ir viena - mūzikai jāskan no sirds, pat nav svarīgi, ja sirds ir no dzelzs. Skatuvi grupa dalījusi kopā ar tādiem Latvijas māksliniekiem kā Ainars Virga (Līvi), COLT, Laime Pilnīga u.c. Grupa izdevusi arī debijas albumu "Origins".

Vairāk aktuālās informācijas grupas Facebook lapā, kā arī klausies viņus Spotify!

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!