VIDEO: "X Faktora" zvaigznes "Hypnotic" dalās ar no sirds aizkustinošu video

Raksta attēls - VIDEO: "X Faktora" zvaigznes "Hypnotic" dalās ar no sirds aizkustinošu video Ekrānšāviņš no video

10.01.2018 / Parmuziku.lv

Aktīvi strādājot pie "Supernova 2018" dziesmas "Pray", meiteņu trio "Hypnotic" klausītājiem piedāvā dziesmas video.

Dziesmas pamatdoma ir viena – mēs lūgsim par labāku pasauli, par to, lai pasaulē nebūtu kari, varas dalīšanas, nabadzība, bezdarbs, bezatbildība, lai mēs dzīvotu laimīgi, saticīgi, veseli un drošībā. Dziesma ir par to, ka katrs no mums spēj ietekmēt visu kopumu kaut vai ar maziem sirds darbiņiem – padodot roku, atbalstot, pasmaidot un novēlot otram labu dienu. Arī meitenes ik dienu cenšas darīt labus, mazus darbiņus, lai pasauli padarītu kaut par kripatiņu, bet labāku un tieši to meitenes centušās atspoguļot arī savā dziesmas “Pray” video.

Sabīne Berezina par dziesmas tapšanu stāsta:

Vienvakar skatījos ziņas un pēkšņi ziņās atkal bija sprādziens - cilvēki gājuši bojā teroraktā. Un tad es pie sevis domāju - kas notiek pasaulē? Piesēdos pie klavierēm un dažu minūšu laikā man atnāca melodija un vārdi. Studijā ar Beatrisi nedaudz pielabojām un kopā izdomājām šo dziesmu iesniegt arī Supernovai, lai vēl vairāk cilvēku sadzirdētu mūsu emociju “sprādzienu”. Es ticu tādiem brīnumiem!

Dziesmas “Pray” autores ir pašas trio meitenes - Sabīne Geiba un Beatrise Heislere, bet dziesmas mūzikas producents ir labi pazīstamais Rassell (Ruslans Kuksinovičs). Dziesmas master mix veicis Jānis Kalve, bet pie balss ieraksta strādāja Pēteris Upelnieks. Dziesmas izdevējs – radošais uzņēmums "Communicaton ART". Dziesmas video filmējis un montējis Dween. 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!