Grupa “Triānas Parks” publisko īsfilmu “Kompozīcijas”!

Raksta attēls - Grupa “Triānas Parks” publisko īsfilmu “Kompozīcijas”! Publicitātes foto

20.12.2020

Grupas “Triānas Parks” īsfilmā “Kompozīcijas” mūziķi stāsta par radošo procesu, kopā būšanu un vērtībām, kas saklausāmas arī grupas mūzikā.

Grupas “Triānas Parks” sastāvā ir četri mūziķi, atšķirīgas personības - Agnese Rakovska, Kristaps Ērglis, Artūrs Strautiņš un Edgars Viļums, kuri saskaņu rod mūzikā. 2020. gada martā “Triānas Parks” sarakstīja un šī gada oktobrī izdeva mazalbumu “Kompozīcijas”, kuru veido piecas dziesmas, tajā skaitā  “Vientuļa sala” un kopā ar IGO iedziedātā “Mālos pelēkos”. Albums ir pieskaitāms popmūzikai, grupa savu alternatīvo skatījumu saglabājusi dziesmu tekstos un kopējā noskaņā. Albumu caurvij tādas tēmas kā vientulība un piederības sajūtas meklējumi, savu vērtību apzināšanās, acu priekšā uzburot Latvijas ainavu rudenī un ziemā. 

Ņemot vērā gada izskaņā aktuālos ierobežojumu, "Triānas Parks" no 18. līdz 31. decembrim klausītājiem sagatavojuši drošas - attālinātas, pavisam privātas svinības tiešsaistē - “Tavi Ziemassvētki Triānas Parkā”. Biļetes un plašāka informācija -  aula lv.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!