“Triānas Parks” publisko otro singlu no oktobrī gaidāmā albuma

Raksta attēls - “Triānas Parks” publisko otro singlu no oktobrī gaidāmā albuma Foto autors: Mārtiņš Cīrulis

10.09.2019

Grupa “Triānas Parks” nāk klajā ar dziesmu “Viss ir Izdomāts” no 15. oktobrī gaidāmā albuma “11” un izziņo lielo koncertu.

Dziesma “Viss ir Izdomāts”  ir otrais singls no 15. oktobrī gaidāmā “Triānas Parka”  albuma “11”, kuru veidos vienpadsmit dziesmas latviešu valodā, tajā skaitā arī jūnijā publiskotā dziesma “Tiekas Divatā”. Albums sarakstīts gada laikā, ieraksts veikts šī gada maijā Cēsīs, jaunajā “Aleja Records” studijā.

“Pēc dziesmu “Kā gaisa balonā” un “Stars” veiksmes stāstiem, sapratām, ka dziesmas latviešu valodā mūsu klausītājus uzrunā pavisam jaunā līmenī. Rakstīt dziesmas latviešu valodā jau sen ir bijis mans mērķis un  joprojām lielākais izaicinājums, “ saka Agnese Rakovska.

Ieskats albuma tapšanā / dziesma “Viss Ir Izdomāts”

Albuma “11” prezentācijas pasākums notiks t/c Spice 15. oktobrī plkst.18, kura laikā grupa atklās jauno dziesmu tapšanas aizkulises, dalīsies pārdomās par 11 gadu pastāvēšanā piedzīvoto un, protams, uzdziedās. Ieeja pasākumā – brīva.

Savukārt 2020. gada 27. martā "Triānas Parks" klausītājus aicina uz koncertu jaunajā koncertvietā Hanzas Perons (Hanzas iela 16a, Rīgā).  Joprojām saglabājot savu dinamiskumu, skatuvisko spožumu un drosmi, grupa klausītājiem piedāvās tēmu un noskaņu daudzkrāsainību – stāstus par mīlestību, piederību, draudzību un Latviju, bet koncertā uzstāsies ar īpašiem viesiem: Jāni Aišpuru un citiem iemīļotiem mūziķiem.

Biļetes uz koncertu nopērkamas AULA.lv.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!