Grupa “Triānas Parks” piedāvā “Lavīnu”

Raksta attēls - Grupa “Triānas Parks” piedāvā “Lavīnu” Publicitātes foto

05.12.2019

Grupa “Triānas Parks” nāk klajā videoklipu dziesmai “Lavīna”, kas ir ceturtais singls no šī gada oktobrī izdotā albuma “11”.

Lai gan dziesma “Lavīna” stāsta par to, kā no vienas lietas var izveidoties vesela notikumu lavīna, ko pats cilvēks galu galā vairs nespēj kontrolēt, režisora Ivara Burtnieka veidotajā videoklipā grupa “Triānas Parks” ļaujas  dzīvespriecīgām dejām, savukārt videoklipa stiliste Elizabete Džeina Rubene stāstu iekrāsoja mūziķiem netipiskā krāsu paletē - šādi radot kontrastu un pastiprinot priekšnojautas.

No albuma “11” klausītājiem jau zināmi sekojoši singli: “Tiekas Divatā”, “Viss ir izdomāts” un “Kamēr” - sadarbība ar Intaru Busuli. Nākamā gada pavasarī, 27. martā,  albumu “11” un citas “Triānas Parka” pazīstamākās dziesmas varēs dzirdēt koncertā Hanzas Peronā, kas būs lielākais grupas koncerts Rīgā kopā ar muzikāliem viesiem. Albuma “11” koncerti notiks arī Valmierā un Siguldā. Biļetes tirdzniecība interneta vietnē aula.lv.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!