Grupa “Triānas Parks” nāk klajā ar jaunu ierakstu un izsludina mazo koncertu sēriju

Raksta attēls - Grupa “Triānas Parks”  nāk klajā ar jaunu ierakstu un izsludina mazo koncertu sēriju Publicitātes foto

27.10.2020

27. oktobrī grupa “Triānas Parks” publisko EP albumu “Kompozīcijas” un singlu “Mālos Pelēkos”, kas iedziedāts kopā ar IGO. Grupa arī izsludina decembra koncertu sēriju.

Piecu dziesmu EP “Kompozīcijas” sarakstīts šī gada pirmajā pusē grupas “Triānas Parks” radošajās nometnēs, ieraksts tapis Cēsu studijā “Aleja Records” un Rīgā “Mute Studija”. Pirmo singlu “Vientuļa sala” klausītāji iepazina jau septembrī. Kā otrais singls plašākai publikai tiek nodota dziesma “Mālos Pelēkos”, kas tapusi kopā ar dziedātāju IGO.  EP “Kompozīcijas” ir turpinājums ceļam, kuru grupa iesāka pagājušā gadā ar ierakstu “11”.

“Formas ziņā “Kompozīcijas” vairāk ir konceptuāls darbs, kas sākas ar jautājumu un beidzas ar atbildi. Albums tapis trīs mēnešu laikā, tādēļ tēmas un idejas ir cieši saistītas. Ierakstu caurvij ideja, kura popmūzikā laikam nav diez ko populāra, - vientulības izpēte. Šim gadam raksturīgās izmaiņas mūs katru nodalīja no ierastajām sociālajām grupām, liekot grupēties no jauna. Variācijas ir dažādas, vientulība - nemainīga. Dziesma “Krasti”, šķiet, ir dramatiskākā dziesma, kas atklāj albuma lirisko tēlu - tas ir vīlies, sāpināts, viņš vēlas atgūt ticību un sākt visu no jauna. Vai tas maz ir iespējams?” albuma vadmotīvus ieskicē Agnese Rakovska.

Šī gada nogalē, no 12. līdz 26. decembrim, grupa “Triānas Parks”  aicina uz koncertu sēriju “Kompozīcijas”. Skaitliski mazie koncerti, ievērojot drošības noteikumus, notiks baznīcās visā Latvijā. Sakrālā vide, pieklusinātā mūzika un līdzcilvēku klātbūtne ir tas, ko grupas dalībnieki vēlas  sniegt saviem klausītājiem.

 “Veidot koncertu sēriju baznīcās bija spontāna ideja, bet šobrīd tā ir vajadzīga vairāk kā jebkad, vismaz man personīgi tas ir brīdis, kuru veltīt, lai savu skatu vērstu augšup. Mēs vēlamies, lai cilvēki decembrī domā par būtisko, un īstermiņa apmierinājuma vietā izvēlas mieru. Ir vērts atskatīties uz šo gadu- tas ir bijis pilns ar pārbaudījumiem! “ saka Agnese Rakovska.

Koncertprogrammā – jaunās EP “Kompozīcijas” un labi zināmās “Triānas Parka” dziesmas, kā arī klasiskās Ziemassvētku dziesmas. Koncerti notiks Cēsīs, Skrīveros, Tukumā, Ikšķilē, Līgatnē, Rīgā, Liepājā un Bauskā. Biļetes uz koncertu sēriju “Kompozīcijas” būs nopērkamas biļešu platformā aula.lv no rītdienas, 28. oktobra.

Atgādinām! Ievērojot valstī noteiktos ierobežojumus, 15. oktobrī “Hanzas Peronā”  plānotais  “Triānas Parka” lielkoncerts ir pārcelts uz 2021. gada 25. martu.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!