Grupa ‘The Bad Tones’ laiž klajā debijas albumu ‘Deu Hongi Togios’

Raksta attēls - Grupa ‘The Bad Tones’ laiž klajā debijas albumu ‘Deu Hongi Togios’ Publicitātes foto

01.04.2019 / Parmuziku.lv

Latviešu psihedēliskā roka grupa “The Bad Tones” izdevusi Hāgā tapušu debijas albumu “Deu Hongi Togios”. Albums ir pieejams tikai sociālajā tīklošanas vietnē “Youtube”, tā producents ir Jaspers Rass (Jasper Ras).

“Mūsdienu cilvēka dzīvesveids ir pārlieku ātrs un piesātināts, lai atvēlētu laiku mākslas un mūzikas baudīšanai. Ņemot vērā šo atziņu, mēs esam pievērsušies jaunam mūzikas kompozīcijas virzienam –  “la musique intemporelle”, kas šobrīd ieņem treknu lomu rietumu mūzikas attīstībā. Mēs esam pārliecināti, ka nākotnē šis kompozīcijas virziens kļūs par mūzikas patērēšanas standartu, tāpēc šis albums ir tikai priekšvēstnesis mūsu turpmākajai radošajai darbībai,” tā par albumu stāsta grupas dalībnieki.

“La musique intemporelle” aizsācēji ir tādi slaveni mūziķi kā Jakobs Marinterhauss (Jacob Marinterhuis), Mārtins Fo (Martin Faux), kā arī plaši pazīstamais spāņu komponists Hosē Spanatī (José Spanatti). Šādas mūzikas mērķis ir aicināt cilvēkus pavadīt laiku produktīvi un pēc iespējas koncentrētākā veidā.

"The Bad Tones" pirms nosaukuma maiņas bija pazīstami kā "The Pink Elephant". Grupas sastāvā ir Edvards Broders (ģitāra, vokāls), Rūdolfs Ozols (ģitāra, vokāls), Alberts Levics (ģitāra, vokāls) un Kalvis Sležis (bungas). Grupas dalībnieki pašlaik nododas studijām Nīderlandē un Latvijā, paralēli plānojot īpašu koncertsēriju šī gada vasarā.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!