Grupai “The Bad Tones” video par pilnmēnesi

Raksta attēls - Grupai “The Bad Tones” video par pilnmēnesi Ekrānšāviņš no video

08.01.2019 / Parmuziku.lv

Psihedēliskā roka grupa “The Bad Tones” publicējusi jaunu videoklipu dziesmai “Full Moon” no vasarā izdotā “The Bad Tunes” EP.

Videoklipa autors ir Gatis Grīnbergs. Viņš klipu radījis vienatnē, atbildot gan par režiju, gan par filmēšanu un montāžu.

4. janvārī Ģertrūdes ielas teātrī notika līdz šim vērienīgākais “The Bad Tones” koncerts kopā ar stīgu kvartetu “JUNO”, kurā izskanēja gan pērn izdotā “The Bad Tunes” EP materiāls, gan arī dziesmas no gaidāmā albuma, pie kura grupa strādājusi pēdējo pusgadu.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!